Вчергове на засідання виконкому було винесено питання щодо підготовки регуляторного акту, в якому броварські перевізники пропонують підвищити тарифи на проїзд містом. Основний аргумент — нинішні тарифи на пасажироперевезення економічно необґрунтовані, наголосив міський голова Ігор Сапожко у Facebook.
Мер міста доручив начальнику управління економіки Миколі Загуменному, зважаючи на звернення підприємців, протягом п’яти днів підготувати робочу зустріч з представниками перевізників та громадськістю Броварів. На зустрічі планується спільно обговорити та узгодити новий тариф на підставі наданих розрахунків.
Також у ході засідання буде обговорюватися питання щодо пільгового проїзду школярів.
