Close Menu
Трибуна – Бровари
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    Останні:
    • «Дуже любив життя»: Бровари попрощались із полеглим Захисником Володимиром Кругліком
    • У Броварах провели в останню путь Захисника Олександра Мицика
    • Житлові ваучери, єОселя та компенсації: ключові зміни для ВПО з 1 серпня 2026 року
    • Підготовка до першого вересня: як батьки реагують на шкільний список канцелярії
    • Переваги радіоканальних систем виявлення вогню
    • Бровари на колінах провели в останню путь полеглого Захисника Владислава Голенка
    • Броварська громада провела в останню путь Олексія Замишляка
    • Бровари прощалися з полеглим Захисником Андрієм Ващенком
    Четвер, 23 Липня
    Facebook Telegram Instagram YouTube X (Twitter)
    Трибуна – Бровари
    • Головна
    • Новини
      1. Події
      2. COVID-19
      3. Вибори-2020/21
      4. Відео
      5. Події
      6. Актуально
      7. Репортажі
      8. Цікаве
      9. Люди
      10. Повідомити новину
      Рекомендовані

      Судові повістки українці отримуватимуть у Viber

      Автор: Андрій Захарченко04.02.2023
      Останні

      Житлові ваучери, єОселя та компенсації: ключові зміни для ВПО з 1 серпня 2026 року

      Автор: Андрій Захарченко22.07.2026

      Підготовка до першого вересня: як батьки реагують на шкільний список канцелярії

      Автор: Андрій Захарченко21.07.2026

      Наймасштабніше оновлення програми «Доступні ліки»: додано 260 препаратів для здоров’я серця

      Автор: Андрій Захарченко20.07.2026
    • Війна

      «Саша професійно літав на всіх типах БпЛА і не повертався з виходів без результатів»: у Броварах попрощались із загиблим Захисником Олександром Мишком

      22.06.2026

      «Його називали ніжно «Колясик»»: у Броварах попрощались із загиблим Захисником Миколою Куксою

      02.06.2026

      «Я молила в Бога для тебе, синку, не таку долю»: у Броварах попрощались із загиблим Захисником Олександром Марченком

      01.06.2026

      Зробити меморіал полеглих Захисників на сайті Броварів живим і людяним – вимога  небайдужих: «Трибуна» вже створила народний меморіал

      29.04.2026

      «Щоб світ бачив, щоб ніхто ніколи не зміг заперечити цей жах»: до річниці звільнення Броварщини

      01.04.2026
    • Події

      Смертельна ДТП у Броварах: на Вітерці загинула 41-річна жінка

      04.03.2026

      У селах Літки і Гоголів під час пожежі загинули люди

      02.03.2026

      ЖОДНОГО працюючого легального сміттєзвалища на Броварщині НЕМА: броварське сміття вивозять втридорога

      29.07.2025

      У Броварах 25-річний хлопець випав із багатоповерхівки: при ньому була передсмертна записка

      16.07.2025

      Кримінальна справа Майбоженка: покарання – штраф у 34 тис.грн? Прокуратура заявила про відвід судді через сумніви в об’єктивності суду

      26.12.2024
    • Блоги

      Які студенти отримають відстрочку та як воно буде – роз’яснення адвоката

      19.09.2023

      Чи обов’язковий військовий облік жінок із 1 жовтня 2023 року, – пояснення адвоката

      06.09.2023

      Шокуючі зміни: нові повноваження двірників і поліції. БЛОГ

      18.08.2023

      Живете в цивільному шлюбі – чекайте проблем, – адвокат

      10.08.2023

      Правда про заповіт або ТОП-5 міфів

      19.07.2023
    • Анонси

      Україна офіційно отримала трансляторів Євро-2024

      20.04.2024

      Плюс 4 ділянки: у Броварах побільшає офіційних паркомісць

      26.02.2024

      Будівництво в Броварах на вул. Москаленка, 2-В: непрості стосунки забудовника і людей добігли свого фіналу

      26.01.2024

      Благодійний матч Game4Ukraine за участі Андрія Шевченка та Олександра Зінченка. Коли та де дивитися

      04.08.2023

      На підтримку пораненого броварчанина проведуть футбольний турнір

      30.03.2023
    • Промо
      • Політична реклама
    • Реклама на сайті
    • Про нас
      • Про нас
      • Наша команда
      • Вакансії
      • Контакти
    • Книга пам’яті
    Трибуна – Бровари
    Ви тут:Головна » Новини » Головні новини » Комунальний автобусний парк у Броварах може з’явитися наступного року

    Комунальний автобусний парк у Броварах може з’явитися наступного року

    0
    Автор: Ющенко Ірина Опубліковано: 08.05.2018 Головні новини, Новини
    Поширити
    Facebook Twitter Telegram WhatsApp

    Тісним, брудним, часто аварійним маршруткам у Броварах невдовзі має з’явитися альтернатива – комунальний автобус. Сьогодні, 8 травня, виконавчий комітет міської ради розглянув електронну петицію «Створення комунального автобусного парку в Броварах» та визнав її доцільною. Однак, коли ж у місті з’явиться цей парк, – поки що невідомо, адже на реалізацію проекту потрібно не одна сотня мільйонів.

    Петицію про створення комунального автобусного парку в м. Бровари подано на сайт Броварської міськради (розділ «Електронні петиції» ) 24 квітня. Її автором став броварчанин Максим Польща. За два тижні петиція набрала 261 підпис із необхідних 250 і вже 7 травня її направили на розгляд виконавчого комітету міськради.

    Ще 21 квітня під час L.E.D. Bro. 6 куратори проекту «Громадський автобус» Максим Польща, Максим Карп’юк і Андрій Саук розповіли, що вирішили створити власну альтернативу броварським перевізникам – зручний, безпечний громадський транспорт. Для цього орендували в «Київпастранс» великий автобус, який ранком 12 березня безкоштовно перевозив броварчан маршрутом «Метро Лісова – вул. Гагаріна – вул. Незалежності – вул. Короленка – вул. Київська – метро Лісова». Кошти на проект усі охочі могли пожертвувати через спеціальну онлайн-анкету. Та вже надвечір «Київпастранс» зі свого парку автобуса не випустив. Куратори проекту на цьому не зупинилися і підготувала петицію про створення комунального підприємства, яке б вирішувало проблему міського транспорту в інтересах броварчан.

    Як зазначено у петиції, наразі пасажирські перевезення здійснюють приватні перевізники, які мають монопольне право надання послуг. І надто їм зловживають. Так, транспорт переповнений, тісний, брудний, часто аварійний; курсує не за розкладом, не пристосований для людей похилого віку та людей із інвалідністю, не відповідає сучасним вимогам щодо забруднення навколишнього середовища; деякі маршрути (наприклад, №9) не обслуговуються узагалі; квитки не видають, сплатити банківською карткою послуг не можна; водії часто відмовляють пільговикам; професійність водіїв часто не відповідає вимогам пасажирів та дорожній ситуації. Також для громадськості не доступна схема формування тарифів та статистика перевезень, громада не має впливу на конкурсні умови відбору перевізників та контроль якості їхньої роботи. Заявник зауважує, що Тернопіль, Львів, Житомир, Біла Церква вже переходять на зручний і безпечний транспорт, тож пропонує і броварчанам відмовитися від послуг перевізників маршрутками та створити власне комунальне підприємство із парком великих автобусів, які обслуговуватимуть усі міські маршрути.

    Члени виконкому підтримали проект рішення «Про розгляд електронної петиції щодо комунального автобусного парку». Відтак, управління економіки міськради на чолі з Миколою Загуменним, має надати пропозиції щодо прогнозованих орієнтовних обсягів фінансових витрат із відповідним економічним обґрунтуванням, що включає визначення реальності та доцільності заходів, спрямованих на створення  комунального підприємства «Комунальний автобусний парк». Також в управлінні  мають розрахувати можливі обсяги і структуру ресурсів, які необхідні для створення підприємства. Як зазначено в проекті рішення, у свою чергу фінансове управління має проаналізувати фінансову спроможність створення комунального підприємства вже у 2019 р. за кошти місцевого бюджету, а юридичний відділ – розробити статут комунального підприємства.

    Як повідомив журналістам «Трибуни» Микола Загуменний, перші кошти на створення комунального парку мають виділити з міського бюджету в 2019 році. Наразі ж в управлінні економіки вирішують, де створити базу для комунального підприємства та розглядають можливість закупівлі 20 «низькопольних» автобусів на міські маршрути №2, 3, 5, 9 та 10. За приблизними підрахунками, тільки на такого типу автобуси піде близько 100 млн грн, а на електроавтобуси – і того більше. До кінця тижня, каже начальник управління економіки, стане зрозуміло про яку загальну суму йдеться.

    Бровари комунальні автобуси комунальний автобусний парк новини
    Залиште відповідь Скасувати відповідь

    Останні новини

    «Дуже любив життя»: Бровари попрощались із полеглим Захисником Володимиром Кругліком

    Автор: Попова Тамара23.07.2026

    У Броварах провели в останню путь Захисника Олександра Мицика

    Автор: Попова Тамара22.07.2026

    Житлові ваучери, єОселя та компенсації: ключові зміни для ВПО з 1 серпня 2026 року

    Автор: Андрій Захарченко22.07.2026

    Підготовка до першого вересня: як батьки реагують на шкільний список канцелярії

    Автор: Андрій Захарченко21.07.2026

    Переваги радіоканальних систем виявлення вогню

    Автор: Трибуна Бровари

    Бровари на колінах провели в останню путь полеглого Захисника Владислава Голенка

    Автор: Трибуна Бровари21.07.2026

    Броварська громада провела в останню путь Олексія Замишляка

    Автор: Трибуна Бровари21.07.2026

    Бровари прощалися з полеглим Захисником Андрієм Ващенком

    Автор: Трибуна Бровари21.07.2026

    Наймасштабніше оновлення програми «Доступні ліки»: додано 260 препаратів для здоров’я серця

    Автор: Андрій Захарченко20.07.2026

    Броварщина втратила Захисника Олександра Шинкаренка

    Автор: Трибуна Бровари20.07.2026
    Про нас:

    © 2023 Інформаційна агенція «Трибуна-Бровари» – інформаційно-аналітичне інтернет-видання. Актуальні та достовірні новини Броварів, Київщини та України. Всі права захищені. Копіювання матеріалів сайту дозволено лише за умови згоди автора та прямого гіперпосилання на джерело.

    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Telegram
    Останні новини:

    «Дуже любив життя»: Бровари попрощались із полеглим Захисником Володимиром Кругліком

    Автор: Попова Тамара23.07.2026

    У Броварах провели в останню путь Захисника Олександра Мицика

    Автор: Попова Тамара22.07.2026

    Житлові ваучери, єОселя та компенсації: ключові зміни для ВПО з 1 серпня 2026 року

    Автор: Андрій Захарченко22.07.2026
    Посилання:
    • Новини
    • COVID-19
    • Вибори-2020/21
    • Події
    • Відео
    • Актуально
    • Політична реклама
    • Цікаве
    • Анонси
    • Facebook
    • Instagram
    • YouTube
    © 2021 Трибуна-Бровари. Всі права застережено.                    
    • Про нас
    • Реклама
    • Контакти
    • Політика
    • Мапа сайту
    • AMP (Мобільна версія)
    © 2023 Трибуна-Бровари. Всі права застережено.                    
    • Про нас
    • Реклама
    • Контакти
    • Політика
    • Мапа сайту
    • AMP (Мобільна версія)

    Введіть вище і натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc для скасування.

    Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті.

    Ви можете дізнатися більше про те, які файли cookie ми використовуємо, або вимкнути їх у налаштуваннях.

    Трибуна - Бровари
    За підтримки  GDPR Cookie Compliance
    Огляд конфіденційності

    Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли надати вам найкращий користувацький досвід. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері і виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш сайт, і допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи сайту ви вважаєте найбільш цікавими і корисними.

    Суворо необхідні файли cookie

    Суворо необхідні файли cookie повинні бути завжди ввімкнені, щоб ми могли зберігати ваші налаштування для файлів cookie.

    Якщо ви вимкнете цей файл cookie, ми не зможемо зберегти ваші налаштування. Це означає, що кожного разу, коли ви відвідуєте цей сайт, вам потрібно буде знову вмикати або вимикати файли cookie.

    Сторонні файли cookie

    Цей веб-сайт використовує Google Analytics для збору анонімної інформації, такої як кількість відвідувачів сайту та найпопулярніші сторінки.

    Увімкнення цього файлу cookie допомагає нам покращити наш веб-сайт.

    Будь ласка, спочатку увімкніть строго необхідні файли cookie, щоб ми могли зберегти ваші налаштування!

    Політика щодо файлів cookie

    Більше інформації про нашу Політику Конфіденційності