Задля запобігання епідеміологічним ускладненням дві броварські школи відпустили на карантин. Таке рішення сьогодні ухвалив броварський міський голова Ігор Сапожко.
Як ідеться в розпорядженні мера, освітній процес призупинили від завтра, 30 січня, до 5 лютого, тобто рівно на один тиждень.
Учні не підуть до своїх класів до двох навчальних закладів:
- школи № 2 ім. Василя Сухомлинського;
- школи № 10.
Водночас, згідно з документам, керівники відповідних шкіл мають забезпечити освоєння навчального матеріалу за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання або використовуючи засоби дистанційного навчання, враховуючи специфіку і профіль закладу.
Читайте також:
