Сьогодні у Броварах зафіксували перший випадок інфікування COVID-2019. Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив міський голова Ігор Сапожко. Інформацію журналістам підтвердив головний лікар броварської БКЛ Валентин Багнюк.
Як повідомляє Ігор Сапожко, «щойно отримали лабораторне підтвердження наявності інфекції COVID-19 у броварчанки, яка була госпіталізована вчора до інфекційного відділення ББКЛ».
Дівчині 21 рік, на сьогоднішній день її стан медики оцінюють як середньої тяжкості. Попередньо відомо, що вона мала контакт із іноземцями, вказано у повідомленні.
Як стало відомо із власних перевірених джерел, дівчина мешкає на Масиві.
В інфекційному відділенні броварської лікарні перебуває ще дві особи, у яких перевіряють підозри на інфікування COVID-19.
Нагадаємо, у Київській області сьогодні встановлено 15 випадків захворювань коронавірусною інфекцією COVID-19. Причому 10 із них виявили протягом останньої доби.
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли надати вам найкращий користувацький досвід. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері і виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш сайт, і допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи сайту ви вважаєте найбільш цікавими і корисними.
Суворо необхідні файли cookie
Суворо необхідні файли cookie повинні бути завжди ввімкнені, щоб ми могли зберігати ваші налаштування для файлів cookie.
Якщо ви вимкнете цей файл cookie, ми не зможемо зберегти ваші налаштування. Це означає, що кожного разу, коли ви відвідуєте цей сайт, вам потрібно буде знову вмикати або вимикати файли cookie.
Сторонні файли cookie
Цей веб-сайт використовує Google Analytics для збору анонімної інформації, такої як кількість відвідувачів сайту та найпопулярніші сторінки.
Увімкнення цього файлу cookie допомагає нам покращити наш веб-сайт.
Будь ласка, спочатку увімкніть строго необхідні файли cookie, щоб ми могли зберегти ваші налаштування!