Відсьогодні, з 1 червня, на дорогах Київщини та в столиці почали працювати камери, що фіксують порушення правил дорожнього руху в автоматичному режимі. Про це повідомляють у Національній поліції України.
У Броварах і районі такі камери не встановлені. Найближчі до міста – у Києві, на Броварському проспекті та біля «Юності». Повний перелік камер у столиці такий:
- вул. Олени Теліги, 39;
- Набережне шосе, 4 (навпроти) ;
- Дніпровська набережна, перехрестя з вулицею Причальна;
- вулиця Братиславська, 18;
- Чоколівський бульвар, 24;
- Північний міст (у напрямку лівого берега);
- Північний міст (у напрямку правого берега) ;
- Броварський проспект. (м. Лівобережна) ;
- Броварський проспект/ вул. Будівельників;
- Південний міст (у напрямку лівого берега) ;
- Південний міст (у напрямку правого берега) ;
- проспект Героїв Сталінграда, 25;
- проспект Володимира Маяковського, 56;
- проспект Володимира Маяковського, 65;
- Дружби народів бульвар, 27;
- Дружби народів бульвар, 36;
- Столичне шосе, 58 в напрямку м. Київ;
- Столичне шосе 58, в напрямку м. Обухів;
- Харківська площа / проспект Миколи Бажана;
- Харківська площа / проспект Миколи Бажана.
У Київщині, за інформацією обласної служби автомобільних доріг, камери встановлені на дорогах:
- М- 03 Київ – Харків – Довжанський – 5 комплексів;
- М- 05 Київ – Одеса – 9 комплексів;
- М- 06 Київ – Чоп – 5 комплексів;
- М- 07 Київ – Ковель – Ягодин – 4 комплекси;
- Н- 01 Київ – Знам’янка – 2 комплекси;
- Р- 01 Київ – Обухів – 2 комплекси.
Точні місця і дозволена швидкість руху вказані на сайті МВС України.
Фото – Сергій Нуженко, Радіо Свобода
Читайте також: У Києві вводять автоматичні штрафи для водіїв. ПЕРЕЛІК адрес встановлених камер
