Броварщина потрапила до «жовтої зони» карантину

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварам і Броварському району від учора змінили карантинну зону із «зеленої» на «жовту». Посилення обмежень почне діяти із понеділка, 24 серпня. Термін дії – 14 днів. Про це повідомляють у Кабміні за результатами вчорашнього засідання комісії з ТЕБ та НС.

Як ідеться в повідомленні уряду, столиця залишається і надалі у жовтій зоні. А на Київщині, яка перед тим була повністю «зелена», по жовтішали східні та західні райони і міста. Це також – Бориспільщина та Фастівщина, Переяслав і Буча, Васильківський і Макарівський райони.

Водночас Києво-Святошинський район потрапив одразу до «помаранчевої зони». А от райони та міста на північ і південь від столиці лишаються у «зеленій зоні».

Карантинні зони

Карта карантинних зон на Броварщині і навколо станом на 21 серпня 2020 року

У Кабміні вказують, що новий розподіл на рівні почне діяти з понеділка, 24 серпня. В уряді нагадують, що такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

Зазначимо, ще на початку тижня стало відомо, що на Київщині один із карантинних показників подолав допустиму межу для перебування регіону в «зеленій зоні». Ідеться про число нових випадків захворювання коронавірусом на 100 тис. населення протягом останніх 14 днів.

Водночас раніше чиновники зазначили, що рішення про «зміну кольору» регіону ухвалюватимуть раз на тиждень – щоп’ятниці. Відповідні послаблення чи посилення карантину запроваджуватимуть із наступного після п’ятниці понеділка.

Читайте також

  1. ЖЕК № 2 закрився на карантин: у працівника виявили COVID-19
  2. Київщина покидає «зелену зону» карантину? Останні показники
  3. Київ потрапив до «жовтої зони»: 17 серпня посилюють карантин
Поділіться.

Залиште відповідь