Броварська міська рада поповнилась новим депутатом

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Завідувачка дитячого садка «Теремки» Галина Сундук отримала статус депутатки від «Єдності» в Броварській міській раді. Обранка увійшла до складу колегіального органу замість однопартійця Володимира Оксютенка, який 19 травня помер від раку. Про це «Трибуні-Броварів» стало відомо з власних джерел.

Зазначимо, за результатами місцевих виборів 2015 року партія «Єдність отримала 6 місць у Броварській міській раді із 36-ти можливих. Галина Сундук посіла 7-те місце. Відповідно вона стала першою в черзі на заміщення депутатського місця у випадку вибуття котрогось із кандидатів.

Зі інформацією Центрвиборчкому, Галині Сундук 48 років, має вищу освіту, є безпартійною, живе у Броварах. Вона завідує дошкільним навчальним закладом «Теремки», що на Торгмаші. Обиралася від 34-го округу, що по вул.Олімпійській, 2–2А, 4–6А.

Однак нині 34-ий округ закріплений за депутатом від «Укропу» Миколою Зінченком. А за Володимиром Оксютенком значився 3-ій округ. Це – низка будинків у старій частині міста, зокрема по вулицях Івана Гонти, Київській, Зазимському шляху, Княгині Ольги, Академіка Амосова, Благодатній, Київської Русі тощо. Очевидно, саме цей округ тепер буде закріплений за Галиною Сундук.

Володимир Оксютенко був очільником «Єдності» в Броварській міській раді. Він помер вранці 19 травня. Чоловік хворів на рак: метастази дійшли до легенів і ослаблений організм не витримав. Хто очолюватиме фракцію в колегіальному органі, наразі не повідомляють.

Поділіться.

Залиште відповідь