Броварські пенсіонери і далі можуть отримувати виплати через листонош, – Лідія Сенько

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Пенсійний фонд України уклав договір із ПАТ «Укрпошта» завдяки якому пенсіонери, як і раніше, можуть отримувати свої виплати за допомогою листонош. Послуга надається за бажанням клієнта. Окрім того, пенсії можна буде забирати також через банк. Про це під час оперативної наради за участі міського голови, 21 січня, повідомила Лідія Сенько, керівниця Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Як розповіла Лідія Сенько, за бажанням отримувача, пенсію доставлятимуть або через поштарів додому, або нараховуватимуть на банківський рахунок, якщо клієнт такий має. Зі слів чиновниці, останнім часом виникало багато питань навколо цієї теми. Наразі достеменно відомо: договір з ПАТ «Укрпошта» укладений на 2019 рік, тож послуга доставлення виплат через листонош не зникла.

Лідія Сенько

Нагадаємо, восени минулого року в «Укрпошті» заговорили про можливість припинення доставлення пенсій додому. Як повідомляли у ЗМІ, посилаючись на слова гендиректора держустанови Ігоря Смілянського, послуга мала бути скасована у випадку, якщо тариф на неї не буде підвищений. Керівник «Укрпошти» пояснив таке рішення збитковістю послуги.

Втім, уже під кінець грудня Ігор Смілянський повідомив, що з Пенсійним фондом України вдалося домовитись, тож послугу не скасують, вказують у ЗМІ. Раніше, у листопаді, Верховна Рада України ухвалила державний бюджет. У документі передбачили виділення 500 млн грн «Укрпошті» на компенсацію за доставлення пенсій.

Поділитись

Leave A Reply