Трибуна – Бровари

Бровари «пливуть»: затопило частину парку Перемоги і вулицю Грушевського

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із приходом весняного тепла на броварських вулицях спостерігаються справжні «потопи». Одна з таких ситуацій в районі перетину вулиць Грушевського та Ярослава Мудрого, біля парку «Перемога».

Дорога повністю залита водою. Також залито вхід до парку з боку магазину «Зелений Папуга». І таке явище спостерігаємо практично щороку — з початком танення снігу парк починає «плавати».

Кореспондент «Трибуни-Бровари» помітив школярів, які, щоби потрапити додому навпростець через парк, навіть перелазили через огорожу.

Залиті вулиці, «фонтани» брудної води, які здіймають автомобілі — на жаль, традиційне явище для Броварів навесні.

У районі зупинки «Зелена папуга» пожежна машина Броварського відділу ДСНС, яка відкачувала воду з переповненої каналізації. Звичайно, треба віддати належне співробітникам ДСНС, які вчасно прийшли на допомогу. Комунальників поруч не спостерігалося. Шланги кидалися у каналізаційні люки на дорозі по вулиці Грушевського, вода за допомогою електродвигуна по шлангах відкачувалася на дорогу вулиці Ярослава Мудрого поза зупинкою у напрямку Києва.

У комунальному підприємстві «Броваритепловодоенергія», куди завітав журналіст «Трибуни-Бровари», від офіційних коментарів відмовилися. Проте «не на камеру» зазначили, що застерегли своїх колег з комунальних служб, що в районі вулиць Грушевського та Ярослав Мудрого проходять тепломережі, то на це треба звернути підвищену увагу під час ліквідації наслідків затоплення.

Також представники «Броваритепловодоенергії» зауважили, що ситуація, звичайно, прикра, але поки там немає ливневої системи, щороку практикується виливання води з дороги на територію парку «Перемога». Тож маємо ситуацію, коли затоплюється частково територія парку (біля доріг) і самі дороги.

«Це не надзвичайна ситуація, таке спостерігається практично щороку, взимку — коли тане сніг, та влітку — під час дощів», — зауважили у підприємстві.

Нагадаємо, міська рада підтримала проект реконструкції парку “Перемога”, який передбачає за програмою співфінансування з державним бюджетом виділення міських коштів на суму у близько 9 мільйонів гривень.

Проект капітального ремонту парку «Перемога» передбачає:

— капітальний ремонт головної алеї з відновленням дорожнього покриття, влаштування паркових та велосипедних доріжок, розміщення на території парку лавок, урн для сміття, місць для зберігання велосипедів, улаштування сходів і пандусів з елементами огорожі;

— демонтаж існуючої системи та прокладання нового поливального водопроводу до існуючої мережі;

— демонтаж існуючого зовнішнього електроосвітлення та монтаж нової з освітленням території, у т.ч., з встановленням опор, монтажем світильників.

Чи виправдане витрачання коштів на перекладання доріжок, якщо не вирішені набагато актуальніші проблеми, наприклад, облаштування системи водовідведення, щоб парк у часи опадів не “плив”?

 

Поділіться.

Залиште відповідь