Через “карту без Криму” Інна Савченко пішла з УКРОПу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Начальник відділу культури Броварської міської ради Інна Савченко, відсторонена від виконання своїх обов’язків на час розслідування щодо ситуації із картою України «без Донбасу і Криму», виключена з лав партії УКРОП. Таку заяву у соціальних мережах оприлюднила представник прес-центру Українського об’єднання патріотів (УКРОП) Євгенія Кравчук. За списками саме цієї партії пані Савченко, нагадаємо, балотувалася на останніх місцевих виборах до Броварської міської ради по виборчому округу № 26.

Як говориться у повідомленні з посиланням на слова голови Київської обласної організації УКРОП Володимира Майбоженка, заяву про вихід з партії Інна Савченко написала 27 серпня, «усвідомлюючи, що ситуація, яка мала місце напередодні Дня Незалежності, може негативно позначитися на репутації партії».

Прохання чиновниці, як говориться у заяві, задовільнили. Також УКРОП заявив, що подібні помилки не пробачаються.

Зазначимо, що Броварський осередок партії УКРОП на місцевих виборах виборов до міської ради три мандати. Депутати фракції УКРОП відмовилися свого часу приєднуватися до коаліції демократичних сил  і увійшли до депутатської більшості, яка підтримує міського голову, колишнього члена Партії регіонів Ігоря Сапожка. За допомогою депутатської більшості секретарем міської ради став представник УКРОПу Петро Бабич.

Незадовго до інциденту з картою України, пані Савченко потрапила у ще один скандал, коли на відкритий конкурс на посаду директора МКЦ «Прометей» не пустила журналістів та депутата Броварської міської ради.

За останньою інформацією, розслідування випадку із картою України проводиться на рівні Київського обласного управління Служби безпеки України.

 

 

Поділіться.

Залиште відповідь