Депутат Кулініч заявила про вихід із «Самопомочі»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутат Людмила Кулініч виявила бажання вийти з депутатської фракції «Самопоміч». Про це сама пані Кулініч заявила на початку засідання сесії міської ради. Своє рішення народний обранець пояснила тим, що її позиції та переконання не співпадають з принципами, які сповідує депутатська фракція «Самопоміч» в Броварській міській раді.

Увійшовши до міської ради пані Кулініч голосувала, як вона зазначала, керуючись своїми принципами та переконаннями. Зокрема, вона не підтримала рішення Броварської міської ради про затвердження результатів громадських слухань по ситуації на вулиці Симоненка, за якими підтримувалася вирубка дерев біля «Зеленого кварталу». Також були і інші рішення, у яких фракція «Самопоміч» голосувала разом з «про-мерською більшістю», але пані Кулініч або утримувалася, або була проти. Водночас, пані Кулініч заявила, що залишається депутатом і складати свої повноваження не збирається. Її рішення у залі було підтримано аплодисментами.

Також фракція «Самопоміч» заявила про те, що вона визначилася із головою фракції. Нею обрано депутата Тетяну Крилову. На це рішення з боку присутніх аплодисментів не було.

Поділіться.

Залиште відповідь