Депутатам представили проект нового супермаркету на Київській

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Представники торговельної мережі «Фора» на засіданні депутатської комісії з земельних питань презентували свою концепцію будівництва продуктового магазину з допоміжними побутовими, адміністративними та складськими приміщеннями по вул. Київська.

Замовником будівництва виступає ПАТ «НОРІС».

Компанія викупила дві земельні ділянки приватного сектору на в’їзді до Броварів зі сторони м.Києва.

Презентанти запропонували депутатам своє бачення розміщення нового супермаркету «Фора» з майданчиком для паркування.

Пропозиція викликала жваве обговорення серед присутніх, оскільки проект пропонується втілити в межах існуючої приватної забудови і є певні проблеми з транспортною розв’язкою. Крім того, власнику землі потрібно пройти певні дозвільні процедури, аби реалізація проекту стала можливою.

Під час презентації представник компанії зазначив, що за умови реалізації проекту, місто отримає додаткові надходження до бюджету у вигляді сплати пайової участі, розмір пайового внеску становить до 10% від загальної кошторисної вартості. Попередню вартість проекту оцінюють у більш ніж 11 мільйонів гривень. Крім того, очікуються надходження від сплати акцизного податку та податку на доходи фізичних осіб.

Інформацію, презентовану представником компанії було прийнято депутатами до відома. Жодних рішень з даного питання не приймалось.

Нагадаємо, мережа магазинів «Фора» входить до торгово-промислової групи Fozzy Group та налічує 287 магазинів. У Броварах нині функціонують сім супермаркетів даної торговельної мережі.

Чи стане можливим будівництво чергового об’єкту торгівлі на центральній вулиця міста – побачимо згодом.

 

Поділитись

Про Автора

9 коментарів

 1. Nataliya Ryabina дата

  Я важаю, цікавий проект. Є багато плюсів, які вплинуть на розвиток. Тим паче, що представники презентували та навели всі аргументовані факти щодо реалізації та надходжень коштів до бюджету.
  На ділянці, що пропонується розташуванню ФОРА, буде фунціональним і не бачу перешкод для приватного сектору.

 2. Люда Люда дата

  Не бачу проблеми в тому що магазин поблизу приватних будинків. Більше шуму від транспорту, який цілодобово їздить по вулиці Київській.
  А район не новий і поряд мережевих магазинів немає. Тільки через дорогу є поряд “Гастрономчик”. І з появою конкурентів магазини починають “змагатися” за покупця.
  В Броварах в одному районі розташовані і Мегамаркет, і Новус, і Сільпо, і Варус, і Форум, і АТБ – 2 шт. І нікого це не засмутило. Навпаки магазини між собою почали “боротьбу” за клієнтів і акціями, асортиментом, і ціновою політикою. (Навіть Епіцентр почав торгувати деякими продуктами).

 3. Сергій Ковальчук дата

  Зручне розташування. Гарна новина, тим більше, що поряд немає мережевих супермаркетів.

 4. Igor Subin дата

  Везет же жителям Броваров! Вот бы поблизости со мной тоже, нормальный магазин построили.

 5. Ольга Федоренко дата

  Дуже сподіваюся, що магазинів «Фора» у Броварах таки стане +1. Бо як на мене, то плюсів появи нового маркету більше, аніж мінусів.

 6. Oksana Semchenko дата

  Поблизу немає нормальних магазинів з доволі широким асортиментом товарів, все якісь підозрілі мінімагазинчики. Приватний сектор розташований вздовж дуже жвавої автодороги, насправді його там не повинно бути

 7. Portorg дата

  Магазин планується в самому початку зони садибної забудови,нормальне місце,на в’їзді в місто,нікому не заважає

 8. Igor Kozlenko дата

  Супер, новий формат “Фори” викликає виключно позитивні моменти. Одна лише власна випічка чого варта.

  • Alexandr Klavdienko дата

   Попит породжує пропозицію, + здорова конкуренція.Успіхів компанії!

Leave A Reply