Депутатам представили проект нового супермаркету на Київській

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Представники торговельної мережі «Фора» на засіданні депутатської комісії з земельних питань презентували свою концепцію будівництва продуктового магазину з допоміжними побутовими, адміністративними та складськими приміщеннями по вул. Київська.

Замовником будівництва виступає ПАТ «НОРІС».

Компанія викупила дві земельні ділянки приватного сектору на в’їзді до Броварів зі сторони м.Києва.

Презентанти запропонували депутатам своє бачення розміщення нового супермаркету «Фора» з майданчиком для паркування.

Пропозиція викликала жваве обговорення серед присутніх, оскільки проект пропонується втілити в межах існуючої приватної забудови і є певні проблеми з транспортною розв’язкою. Крім того, власнику землі потрібно пройти певні дозвільні процедури, аби реалізація проекту стала можливою.

Під час презентації представник компанії зазначив, що за умови реалізації проекту, місто отримає додаткові надходження до бюджету у вигляді сплати пайової участі, розмір пайового внеску становить до 10% від загальної кошторисної вартості. Попередню вартість проекту оцінюють у більш ніж 11 мільйонів гривень. Крім того, очікуються надходження від сплати акцизного податку та податку на доходи фізичних осіб.

Інформацію, презентовану представником компанії було прийнято депутатами до відома. Жодних рішень з даного питання не приймалось.

Нагадаємо, мережа магазинів «Фора» входить до торгово-промислової групи Fozzy Group та налічує 287 магазинів. У Броварах нині функціонують сім супермаркетів даної торговельної мережі.

Чи стане можливим будівництво чергового об’єкту торгівлі на центральній вулиця міста – побачимо згодом.

 

Поділіться.

Залиште відповідь