Фотоконкурс і заходи до Дня батька: хто отримає подарунки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із кінця травня чиновники Броварської ОТГ оголосили про проведення онлайнфотоконкурсу «Мій татусь – найкращий у світі!». Роботи продовжують збирати й оприлюднювати для голосування на Фейсбук-сторінці відділу сім’ї та молоді та подальшого визначення переможця. А цього вівторка виконком громади затвердив відповідні план, кошторис і положення про організацію та проведення заходів із нагоди відзначення Дня батька.

Як розповіла керівниця відділу сім’ї та молоді Аліна Ярмоленко, під час організації конкурсу трохи відійшли від термінів, прописаних у рішенні виконкому, та почали оприлюднювати роботи завчасно. Голосування відбувається вподобайками. На пабліку відділу вже можна проголосувати за роботи:

Згідно з оприлюдненим графіком, роботи приймають до 14 червня. Уже 17 червня оберуть переможця. Наступного дня відбудеться нагородження батька, який набрав найбільше вподобайок.

Кому дістануться подарунки

Як ідеться в рішенні виконкому, загалом до Дня батька передбачають витратити 22 395 грн. Кошти підуть на подарункові картки на 1 000 грн (10 шт.) та придбання брендового (форменного) одягу з логотипом відділу (67 шт.) вартістю 185 грн кожна.

Щоправда, як пояснила Аліна Ярмоленко, футболки купують із запасом, не лише до Дня батька. Їх використовуватимуть для інших, майбутніх, заходів, організованих установою.

Також чиновниця зазначила, що переможець у фотоконкурсі буде один. А 10 подарункових сертифікатів, подяку та по одній іменній футболці отримають інші батьки, поза конкурсом. Їх уже визначили, зібравши пропозиції з різних управлінь і відділів виконкому ради Броварської громади.

За словами Аліни Ярмоленко, управління освіти та науки подало на це нагородження батьків, чиї діти посідають призові місця, займаються в колективах міста. Служба в справах дітей подала тата-опікуна. Центр соціальних служб – батька багатодітної родини. Відділ сім’ї та молоді обрав кількох осіб-претендентів із бази учасників АТО/ООС.

Загалом, згідно з рішенням виконкому, для вручення подарунків до Дня батька виділять: подарункові картки, орендований логотипом відділу сім’ї та молоді одяг, подяки (10 шт), сувенірну продукцію з логотипом міської ради (рушники, чашки, парасольки, ручки, папки, блокноти тощо).

Фото – Броварська міська рада

Читайте також

  1. День батька: у Броварах уперше привітали татусів
  2. В Україні офіційно з’явився День батька
  3. День батька в Україні та світі: як вітають татусів
Поділіться.

Залиште відповідь