Мотузковий парк «Скайпарк», де травмувалася дитина, закриють, – чиновники

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Договір, відповідно до якого працює «Скайпарк» у парку «Перемога», мав би бути вже розірваний. Під час оперативної наради в понеділок, 23 квітня, міський голова розпорядився, щоби документ припинив дію вже за два дні. Мовляв, уже встановлені причини, які призвели до травмування неповнолітнього відвідувача мотузкового парку. Втім, на здійснення цієї процедури знадобиться щонайменше 10 днів, і вона вже триває з понеділка, – розповів журналісту «Трибуни-Бровари» Андрій Василенко, керівник КП «Бровари-Благоустрій».

Під час оперативної наради 23 квітня міський голова Ігор Сапожко зазначив, що минулого тижня була створена комісія задля перевірки «Скайпарку», де травмувався 8-річний хлопчик. Є виявлений факт про те, що працівники кожен ранок мають оглядати безпосередньо даний майданчик. Також був виявлений факт, що карабіни були розпущені.

На підставі цих фактів міський голова дав вказівку головному інженеру КП «Бровари-Благоустрій» Олександру Галицькому: протягом двох днів розірвати договір без будь-яких очікувань висновків від Державної служба України з питань праці. Зазначимо, раніше заступник мера Григорій Голубовський повідомив, що Держпраці не розглядає подібні випадки.

Сюжет “Фактів” телеканалу ICTV про інцидент у “Скайпарку”

Як розповів журналісту «Трибуни-Бровари» директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко, одразу ж у день отримання доручення від міського голови був направлений лист до власників «Скайпарку» про розірвання з ними договору в односторонньому порядку. Водночас, згідно із законом, на розірвання дається 10 днів після попередження.

Керівник комунального підприємства вказує, що документація «Скайпарку» перебуває в порядку. Слід зазначити, що в понеділок про це говорив і міський голова. «По журналах: коли вже по телебаченню та по всьому місту пішов розголос, намалювали журнали відразу», – вказав Ігор Сапожко.

Андрій Василенко зауважив, що причину розірвання договору в листі не зазначали. У випадку, якщо власник запитає про підстави, вони будуть йому надані. Зі слів очільника КП «Бровари-Благоустрій», у будь-якому випадку має місце недбалість працівників «Скайпарку», через яку відбулося травмування дитини.

Поділіться.

Залиште відповідь