На броварській Оболоні згорів будинок. ФОТО, ВІДЕО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На вул. Євгена Коновальця, 13 сьогодні близько 17:30 згоріла приватна двоквартирна садиба. Пожежники їхали на місце події 20-25 хв. Про це розповідають свідки події, місцеві жителі та погорільці.

Як розповів «Трибуні» місцевий житель Віталій Теплюк, станом на 17:30 хата майже повністю згоріла. У цей час саме прибули пожежники, яких викликали ще за 25 хв перед тим. Самі ж погорільці вказали, що рятувальники їхали не менше 20 хв.

Відео від свідків займання зі сторіз Інстаграму

За інформацією Віталія, у пожежі обійшлося без постраждалих. У будинку живе добропорядна родина, в якій не вживають алкоголю. Причиною займання нібито стало коротке замикання.

На місці події наші журналісти з’ясували, що будівля – на дві квартири, в одній із них живе родина Лавровських із 5 людей – чоловік і жінка, її батько та двоє дітей – 7 і 15 років.

Пожежа 29.08.2020

В іншій половині власник Віктор здавав помешкання квартирантам. Саме в цій частині, на 2-му поверсі, і сталася пожежа. Зі слів Віктора, спалахнув електрощиток. Мовляв, його рік тому господарі замінили на вимогу місцевого РЕМ «Київобленерго».

Пожежа 29.08.2020

Водночас мама сусідньої родини, яка постраждала, Олександра Лавровська вказує, що неодноразово скаржилася Віктору на постійні сварки із його квартирантами на другому поверсі та просила його ретельніше підбирати постояльців. З її слів, ті зловживали алкоголем.

Пожежа 29.08.2020

Як розповіла Олександра, у момент пожежі вона була на кухні. Її батько дивився телевізор в іншій кімнаті. Він почув тріскіт і побачив пожежу. Родина спробувала загасити її за допомогою шлангу. Однак, марно.

Права частина будинку, де здавали кімнати, згорів дотла. А в лівій частині і в прибудові до неї впала стеля. Зі слів Олександри Лавровської, дах і прибудову вони зробили зовсім нещодавно. А тепер їм немає де жити. Сім’ю тимчасово прихистили сусіди.

Допомогти родині Лавровських можна на картку: 5168 8727 7052 8981, Лавровська Олександра Володимирівна, OTP Банк.

Фото – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Поліція затримала підозрюваного в підпалі авто журналістів «Схем». ФОТО
  2. 5 пожеж за день: згорів автокузов і палало на цвинтарі. ФОТО
  3. На вул. Короленка сьогодні ледь не згоріла квартира. ФОТО
Поділитись

Leave A Reply