На COVID-19 захворіли медпрацівники із Зазим’я, Княжичів і, можливо, Рудні. СТАТИСТИКА

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
sportbank [CPS] UA

Протягом останніх днів стало відомо про зараження кількох медичних працівників на Броварщині. Усі вони є співробітниками столичних закладів охорони здоров’я. Серед підтверджених випадків – у Княжичах і Зазим’ї. А от у Рудні, яка сьогодні з’явилась уперше в статистиці, – поки лише підозра. Про це «Трибуні» розповіла Ірина Дементьєва, керівниця первинної медицини Броварського району.

Слід зазначити, що перший випадок у Рудні з’явився в сьогоднішній ранковій статистиці Київської обласної державної адміністрації. Водночас установлені раніше захворювання в Пухівці та Шевченковому – зникли.

Загалом, за даними КОДА, число випадків недуги на Броварщині таке:

Зі слів Ірини Дементьєвої, про нові випадки в Літках і Пухівці в її установі не знають і зараз намагаються розібратися, як ці населені пункти потрапили до статистики. У той час як перше захворювання в Рудні – у медпрацівника. Однак, на цей час, ідеться лише про підозру.

До двох раніше заражених у Княжичах днями додалася медсестра. А в Зазим’ї з’явилися недужі не зі злощасного пансіонату «Любов». Це – так само медсестра і її чоловік, які орендують у селі помешкання. У цих випадках ідеться про підтверджені тестами ПЛР захворювання.

Водночас, як зазначає Ірина Дементьєва, усі згадані медпрацівники із Рудні, Княжичів і Зазим’я є співробітниками закладів охорони здоров’я в Києві.

Слід зазначити, за останньою інформацією Броварської міської ради з посиланням на броварську лікарню, у Броварах уже одужали 29 жителів, а в районі – 33. Загалом же число випадків несуттєво відрізняється від статистики КОДА: 40 у місті та 66 із сіл і селищ.

Читайте також:

  1. У Броварах зафіксували другу смерть від COVID-19
  2. 26 травня на Київщині послаблюють карантин і запускають транспорт. ВІДЕО
  3. 22 травня Київ запускає весь наземний транспорт, метро – з 25 травня. ВІДЕО
Monobank [CPS, API] UA
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply