Нардеп Микола Галушко покидає «Слугу народу»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Народний депутат України по виборчому округу №97 Микола Галушко на своїй сторінці у Фейсбуці заявив про вихід із політичної партії «Слуга народу». У своєму зверненні до Президента України Володимира Зеленського повідомив про причини такого рішення.

«Володимир Олександрович, у 2019 році я разом із Вами йшов на вибори Президента. Йшов саме з метою зміни політичної системи в Україні. Після обрання Вас Президентом, я пішов разом із Вами на вибори до Верховної Ради. Весь цей шлях пройшла зі мною і команда однодумців, які працювали за ідею, за зміну політичної системи, за зміну відношення влади до людей.

Ви казали, що кожен із нас – це Президент, кожен із нас – це особистість. Минуло вже майже два роки, але, на жаль, нічого так і не змінилось. Скажу більше, на вибори до Верховної Ради я йшов від громади «Лівобережжя Київщини».

Зовсім недавно при здійсненні поділу районів виключно з політичним підходом кулуарна політична гра керівництва партії «Слуга народу» мало не знищила мій рідний Броварський район. Нам було нелегко, але ми його відстояли.

А зараз на місцевих виборах всі місця в списках політичної партії «Слуга народу» були продані. І заклик йти на вибори боротися з корупціонерами та старими елітами на місцях, на жаль, це просто слова. Достатньо відкрити список партії «Слуга народу» по моєму виборчому округу – і все для всіх стане зрозуміло.

У такій політичній партії ні я, ні моя команда брати участі далі не буде.

Тому я, народний депутат України, Галушко Микола, офіційно заявляю про вихід із політичної партії «Слуга народу», – сказав Микола Галушко.

Згодом нардеп повідомив про намагання територіальної виборчої комісії винести незаконне рішення та зареєструвати в Броварах «політичного клона».

«Результат – подані до правоохоронних органів заяви про кричущі порушення. Відсьогодні беру ситуацію з Броварською ТВК під пильний контроль», – пише Микола Галушко.
Читайте також:
  1. Нардеп Микола Галушко відкрив громадську приймальню у броварській мерії

  2. Броварський нардеп Микола Галушко: порушує правила дорожнього руху та пропускає пленарні засідання?

  3. Нардепів штрафуватимуть за прогули – новий закон

  4. Імена і партії: хто від кого йде в депутати Броварської ОТГ. Частина I

Поділитись

Leave A Reply