Міські чиновники спільно з перевізниками домовились, що до 28 червня за проїзд у межах Броварів діти і далі сплачуватимуть по 2 грн. Однак до кінця літніх канікул пільга не діятиме: школярі платитимуть як усі – по 5 грн. Про це «Трибуні-Бровари» розповів керівник управління економіки Броварської міської ради Микола Загуменний.

Нагадаємо, від 3 лютого у Броварах тариф на перевезення в межах міста був піднятий із 4 до 5 грн. Втім, для дітей вирішили залишити право пільгового проїзду за ті самі 2 грн. У березні Микола Загуменний уточнив умови перевезення за таким тарифом: сума оплати не змінюється ні у святкові дні, ні під час канікул чи карантину.

Микола Загуменний

Зі слів посадовця, дія пільги для дітей не була передбачена на період літніх канікул. Та попри це чиновники домовились із усіма перевізниками маршруток про її продовження. До 28 червня діти і далі сплачуватимуть по 2 грн, а з 28 червня по 31 серпня – по 5 грн.

Як раніше вказували перевізники та чиновники, пільговий тариф діє лише для школярів міста Броварів. Ним можна скористатися тільки протягом навчального року і за умови пред’явлення учнівського квитка із фотокарткою.

У початковій версії «Меморандуму про співпрацю у сфері надання послуг пасажирських перевезень у місті Бровари», який підписали у квітні 2017 року, були вписані й інші умови. Зокрема, діти могли їздити за 50% від вартості лише в дні навчання та із 7 до 20 годин. Однак у березні цього року Микола Загуменний заявив про скасування дії цих обмежень.

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій