У зразках моркви із харчоблоку центру «Дитяча лікарня» виявили завищений вміст нітратів – майже у два рази. Окрім того, овочі з харчоблоку мають ознаки недоброякісності, гнилі, вони побиті та з тріщинами. А в картоплі знайшли ознаки соланіну. До з’ясованих порушень додають іще одне – недостачу цукру в третій страві з обіду. Про це йдеться в останніх висновках броварського районного відділу лабораторних досліджень.

Як зазначено в документі, картопля та інші овочі, що надійшли на харчоблок, – дрібні, з ознаками гнилі та побиті. Морква звідти за зовнішнім виглядом має ознаки недоброякісності, вона так само гнила, до того ж – із тріщинами. Окрім іншого, в моркві виявили перевищення рівня нітратів майже у два рази – 492,4 мг/кг при допустимій нормі у 250 мг/кг.

Водночас, у картоплі фахівці знайшли ознаки соланіну. З відкритих джерел відомо, що ця речовина є природньою отрутою, що утворюється в рослині для власного захисту. У бульбі, що проросла і позеленіла, рівень соланіну значно підвищується. Речовина може бути токсичною для людей і тварин. Вона викликає збудження, а згодом пригнічення нервової системи. А також – смерть еритроцитів у крові.

Серед іншого під час дослідження обіду з центру «Дитяча лікарня» на калорійність встановили, що в третій страві (зазвичай це чай або компот, – ред.) недостатньо цукру. Його рівень занижений на 19,76%. Це свідчить про відсутність контролю за закладенням продуктів у центрі «Дитяча лікарня», – йдеться у результатах моніторингових досліджень.

Керівник Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентин Багнюк зазначив, що недоброякісні овочі уже повернули фермеру, який виграв тендер на їхнє постачання. Водночас підприємець уже надав лікарні овочі без недоліків. Очільник ББКЛ також зауважив, що занижена калорійність страв – наслідок недофінансування харчування.

Фахівці відділу лабораторних досліджень зазначають, що є ще інші дослідження стосовно центру «Дитяча лікарня», які наразі перебувають у роботі. Про терміни завершення роботи і надання відповідних висновків в установі не повідомляють.

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій