Ошуканим інвесторам будинку на Симона Петлюри, 21-Б у мерії пообіцяли зацікавити забудовників задля завершення будівництва

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 20 грудня, на 50-у чергову сесію Броварської міської ради прийшли ошукані інвестори будинку 21-Б, що на вул. Симона Петлюри  із вимогою  вирішити їхню проблему з житлом.

Будівництво на Симона Петлюри, 21-Б  розпочалося ще 2006 року державною компанією «Броварипромжитлобуд». За три роки в багатоповерхівці вже мали б жити люди. Однак у 2007 році без відома вкладників об’єкт продали приватному ТОВ «Північзахідтрансбуд», яким керує Олександр Череп. Відтак вкладники лишилися права отримати квадратні метри, за які заплатили.

Нагадаємо, свого часу забудовники зібрали з інвесторів кошти на будівництво, далі шляхом передачі прав власності від одного забудовника до іншого створили ситуацію, за якої саме будівництво «заморозилося», а інвестори по факту не мають житла. Вкладники коштів  досі намагаються розв’язати проблему, однак, як запевняє поліція, слідство «гальмується» через брак доказів для висловлення забудовникам підозри за статтею «шахрайство». За інформацією поліції, відсутність потрібних для цього документів робить ситуацію такою, що забудовники де-юре будують будинок, навіть попри те, що де-факто будівництво не ведеться. Паралельно інвестори  шукають правди у кількох напрямках: у міській раді, НАБУ та судах.

Сьогодні люди вкотре прийшли до міської ради з палакатами, де закликали депутатів розібратися з ситуацією. Міський голова Ігор Сапожко запропонував унести зміни в Генплан міста, аби змінити цільове призначення земельної ділянки по вул. Симона Петлюри, де зараз розміщені теплиці КП “Бровари-Благоустрою”, під багатоповерхову забудову для організації, яка погодиться довести будівництво до кінця. Фактично, забудовникам, які візьмуться за цю справу, територію «подарують». Питання зміни цільового призначення ділянки буде винесено на розгляд позачергової сесії БМР наступного четверга, 27 грудня.

Поділіться.

Залиште відповідь