Почалося будівництво біля інфекційного та туберкульозного відділень лікарні. Громада схвильована

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Зараз у Броварах за адресою вулиця Фельдмана, 1 починається будівництво житлового комплексу з 4-х поверхових будинків з повноцінною мансардою. Забудовник — ТОВ «Будконтракт».

Цікаво, що на останню сесію Броварської міської ради виносилося питання про розірвання договору оренди з даним забудовником, але за кілька днів до самої сесії, забудовник погасив свої борги, відповідно дане питання було зняте з порядку денного. За кілька днів після сесії забудовник поставив паркан та розпочинає будівельні роботи.

фельдмана

В понеділок 15 серпня відбулося зібрання мешканців вулиць Фельдмана, Левицького, Кобилянської, Симоненка, Злагоди з представниками забудовника ТОВ «Будконтракт» щодо зауважень громади до будівництва житлового комплексу.

Конструктивного діалогу та порузуміння між двома сторонами так і не виникло. Мешканці прилеглих вулиць просто просили забудовника побудувати таун-хаузи, а не 5-ти поверхівки (хоча директор ТОВ «Будконтракт» Якимчук Віктор Афанасійович весь час намагався преконати присутніх, що на справді поверхів 4). А представники забудовника лякали присутніх іншим страшним забудовником, який може зайти на цю земельну ділянку і побудувати 25-ти поверхівки.

жк купава

До речі, як зізнався сам пан Якимчук, в компанії є дозвіл на будівництво 9-ти поверхових будинків, але більше 4-х поверхів вони будувати не будуть.

В результаті зустрічі, мешканці склали протокол та наступного ранку пішли до мера міста з вимогою призупинити дане будівництво.

паспорт

Забудовник називає це паспортом об’єктом

Як розповіла громадський активіст, учасник конкурсу на посаду заступника міського голови та член Штабу по розробці Генерального плану міста Ірина Нікітчина, ініціатива полягає у тому, щоб звернути увагу на детальний план території.

фойє

Ініціативна група проаналізувала за яких нормативів можна заборонити приближення житлової забудови до лікарні. Потрібно, щоб при будівництві були враховані санітарні норми до таких відділів лікарні, як інфекційний, туберкульозний.

«Ми зустріли в санітарних нормах, що по периметру лікарні має бути смуга зелених захисних насаджень шириною від 15 метрів, не дозволяється розміщення тимчасових стоянок індивідуального автотранспорту ближче ніж 40 м до межі території лікарні , відстань від вікон палат має бути не менше 2,5 висоти протилежної будівлі, а нам відомо, що забудовник захищає містобудівні умови і обмеження на будівництво 5-9-12 поверхової забудови. Ці дані потрібно передати до міської ради для захисту в суді», — розповіла пані Нікітчина.

1 поверх-фельдмана

Треба сказати, що біля інфекційного, туберкульозного відділень та моргу, який знаходиться поруч (східній частині загального комплексу Броварської центральної лікарні) вести будівництво дуже небезпечно, оскільки там є сховища різних відходів, пов’язаних з лікарською діяльністю та ще й від таких інфекційно-небезних відділів, тож якщо вести будівельні роботи в безпосередній близькості від лікарні, зачепити розсаду інфекції буде дуже легко.

За генеральним планом 1999 року передбачалося будівництво громадської забудови, але в детальному плані території внесені зміни на житлову. За словами активістів — це теж питання, і як пропозиція до змін по генплану, було залишення території на вулиці Фельдмана для розширення лікарні.

Висловили активісти занепокоєння і тим, що матеріали по ДПТ (детальний план території) — засекречені, і, таким чином, неможливо було зрозуміти — чому відбулася зміна цільового призначення з громадської забудови на житлову. Не треба також забувати, що в лікарні повинен дотримуватися шумовий режим,  однак, якщо житлова забудова виникне, то спокою в лікарні не буде.

За словами міського голови Ігоря Сапожка, він уже дав вказівку, підготувати новий проект рішення на сесію міської ради про зміни до детального плану території з урахуванням усіх належних будівних та санітарних норм.

Згідно затвердженого плану роботи на друге півріччя, чергова 18 сесія міської ради має відбутися 22 вересня.

Поділіться.

Коментарі закриті.