Пропускний режим: що очікує на ваш будинок у разі виявлення хворого COVID-19

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварський міський голова Ігор Сапожко затвердив додаткові заходи на території Броварів на період карантину. Серед них: пропускна система й посилена дезінфекція будинку, де виявили хворих коронавірусною інфекцією. Перелік заходів наведено у відповідному розпорядженні.

Як зазначено в документі, при підтвердженні в офіційному порядку випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 серед жителів Броварів за місцем мешкання особи, що захворіла, відповідні установи отримали розпорядження:

  • управляючій компанії, ОСББ, приватним власникам домоволодінь проводити на постійній основі додаткові заходи по дезінфікування приміщення;
  • Броварському відділу поліції забезпечити пропускний режим мешканців такого будинку з метою максимального обмеження доступу сторонніх осіб в приміщення;
  • Броварському міжрайонному відділу лабораторних досліджень забезпечити виявлення кола осіб, що контактували із захворівшою особою.
  • керівнику КНП «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» БМР забезпечити проведення обстеження, осіб, що контактували із інфікованою особою на предмет зараження та подальший супровід протягом 14 днів.

Окрім того, комісія з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у випадку виявлення захворювання має розробляти індивідуальний план дій.

Читайте також:

  1. Карантин і режим надзвичайної ситуації продовжили до 24 квітня
  2. У броварській лікарні діятимуть нові правила відвідування
  3. Броварські бювети дезінфікують тричі на день. ГРАФІК
Поділіться.

Залиште відповідь