Сапожко і Багнюк дадуть сьогодні прес-конференцію щодо ситуації в «Нодусі»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Днями інформаційний простір Броварів струсонула новина: нібито головний лікар Броварської центральної районної лікарні Валентин Багнюк відмовляється надати Науково-практичному центру нейрореабілітації «Нодус» додаткові приміщення для проведення занять по реабілітації поранених.

Таку інформацію з посиланням на слова активістки ГО «Волонтерська сотня« Добровілля » Інни Данченко опублікував сайт LB.ua

Нагадаємо, НПЦР «Нодус» із серпня 2014 реалізує власний благодійний проект і вже більше року лікує, виходжує і проводить спеціалізовану індивідуальну нейрореабілітації важкопоранених учасників АТО. При цьому центр використовує сучасні технології для реабілітації пацієнтів з серйозними черепно-мозковими, спінальними травмами та порушеннями опорно-рухового апарату.

Як пише видання LB.ua, у приватного реабілітаційного центру, який орендує палати в ЦРЛ, немає можливості прийняти більше поранених, через обмеженість кількості ліжко-місць та приміщень для проведення реабілітації в Центральній районній лікарні Броварів, реабілітацію (а саме, вертикалізацію — процедуру, при якій пацієнт, довго перебував у лежачому положенні, ставиться на ноги) для лежачих найтяжких пацієнтів, фахівці «Нодуса» змушені проводити в коридорі лікарні, а головний лікар ЦРЛ , ні міський голова Броварів при цьому не ведуть конструктивний діалог з тим, щоб вирішити питання по додаткових приміщеннях для реабілітації учасників АТО і дати можливість « Нодусу » надати кваліфіковану допомогу на сучасному рівні більшій кількості поранених.

Посилаючись на слова голови Союзу учасників АТО «Авангард АТО Броварія» Ігоря Муратова, LB.ua інформує, що чинний мер Броварів Сапожко Ігор на всі звернення посприяти у виділенні приміщень «Нодусу » відповідає тільки обіцянками розглянути цю проблему пізніше.

Як розповів виданню «Трибуна-Бровари» головний лікар Броварської ЦРЛ Валентин Багнюк, щодо цієї ситуації міський голова Броварів Ігор Сапожко скликає у Броварській міській раді прес-конференцію.

Сам Валентин Віталійович лише відзначив, що ситуація із наданням приміщень для «Нодуса» неоднозначна.

«У цій ситуації не все так просто. Дуже прикро, що саму ситуацію перекрутили так, що Багнюк і лікарня виявилася ще й винною. Більше нічого коментувати не буду — усе буде сказано на прес-конференції. Відзначу лише, що стосунки, які із самого початку базуються на людяності, уміють люди перекрутити і облити брудом», — сказав Багнюк.

Відбудеться прес-конференція за участю міського голови Ігоря Сапожка та головного лікаря БЦРЛ Валентина Багнюка о 15.00 в Броварській міській раді.

Поки що уточнюється — чи це буде мала зала на 2-му поверсі чи велика на 4-му.

Поділіться.

Коментарі закриті.