Щосуботи в «Шайбі» проводять літні розважальні вечори для дітей і дорослих

Протягом літа кожної суботи із 17-ої години на танцювальній естраді в парку «Перемога», яка відома також як «Шайба», влаштовують розважальні вечори. Відвідувачі можуть послухати вокальні та подивитися хореографічні виступи, а також самі піти в танок. Про це «Трибуні-Броварів» розповіла заступниця відділу культури Броварської міської ради Лариса Метьолкіна.

Як зазначає працівниця установи, виступи колективів чи сольних виконавців ставлять на початок заходу, із 17:00. Вони переважно розраховані на дітей. А пізніше розпочинається танцювальний вечір, призначений для людей старшого віку.

Як зазначено на сайті відділу культури, захід триває до 20:00. Лариса Метьолкіна розповідає, що іноді танцюють і довше, десь до 21:00. Долучитися до розваг може кожен охочий, вхід вільний.

Виступ колективу, 7 липня 2018 року

На сторінці відділу культури у Фейсбуці чиновники прозвітували про розважальний вечір, який відбувся 7 липня. У дописі йдеться, що того дня звучали пісні старшого покоління у виконанні Людмили Чебіної, Олександра Чернишова, Сергія Дуднікова та інших творчих особистостей Броварів.

Як розповідає Лариса Метьолкіна, подібні літні розважальні вечори щосуботи почали проводити ще минулого року. А загалом такі заходи тривають уже протягом десь трьох років.

Нагадаємо, раніше в «Шайбі» також влаштовували бал для людей поважного віку. Останній такий захід відбувся 2 червня цього року.  В холодний період бал влаштовували у торговельно-розважальному центрі «Термінал».

Фото – відділ культури Броварської міської ради

Про Автора

Leave A Reply