Скандальну недобудову по вулиці Петлюри «перевірять на міцність»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відділ капітального будівництва підписав з підрядною організацією Договір на проведення обстеження та складання науково-технічної продукції, що стосується оцінки технічного стану та експлуатаційної придатності зведених на об’єкті по вул. Симона Петлюри,21-Б будівель.

Мова йде про скандальну недобудову на 301 квартиру, інвестори якої не перший рік «шукають» правди і справедливості по судах та владних кабінетах.

Нагадаємо, у 2006 році ОП «Броварипромжитлобуд» розпочало будівництво багатоповерхового житлового будинку. Згідно підписаних договорів із майбутніми власниками квартир будівництво об’єкту мало завершитися у 2009 році. Щонайменше 120 осіб придбали квартири в цьому будинку, а згідно з проектом будівництва в будинку мала б бути всього 301 квартира. Упродовж 2006—2017 років вищезгаданий проект, як розповіли інвестори, неодноразово змінював власників та забудовників, а з 2014 року будівництво взагалі заморожене.

Роботи по обстеженню будівлі буде проводити Державне підприємство «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» (ДП НДІБК).

Подібний крок став можливим завдяки рішенню депутатів про фінансування заходу на підтримку обдурених інвесторів. З міського бюджету на обстеження будинку було виділено 400 тис. грн. Мета обстеження – визначитись з подальшими шляхами вирішення «будівельного колапсу»: пошуки сторонніх інвесторів або ж будівництво за кошти броварського бюджету.

Повна вартість робіт за договором складає 415860,00 грн. Серед технічних завдань – обстеження технічного стану і експлуатаційної придатності будівельних конструкцій, визначення міцності бетону плит перекриття, параметрів армування, міцності цегляної кладки, лабораторні дослідження міцності цегли. Крім того, ДП НДІБК має розробити рекомендації стосовно завершення будівництва.

Згідно з договором підрядна організація має завершити зазначені у технічному завданні роботи до 29 березня 2018 року.

Подальша доля будинку визначатиметься після отримання результатів технічного аудиту.

Поділіться.

Залиште відповідь