Стрілянина в Княжичах: конфлікт між депутатами і багатодітною родиною за озеро. ФОТО, ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора, 9 червня, в Княжичах сталася бійка із застосуванням зброї, у ході якої депутату Броварської районної ради Ігорю Фірсову поранили ногу. Причина «розборок» – користування штучною водоймою на приватній ділянці. Про це «Трибуні» розповіли в Броварському відділку поліції.

Як зазначають правоохоронці, виклик про стрілянину вони отримали о 15:30. Між чоловіками – жителями вул. Ясинкової та вул. Лесі Українки – виник конфлікт із застосуванням зброї. Останній за допомогою пристрою, зовні схожого на револьвер, поранив праву ногу опоненту.

Із коментарів місцевих жителів, оприлюднених фото й відео зрозуміло, що сутичка виникла між місцевою багатодітною родиною Мацепів і братами Фірсовими. Останні є депутатами. Брат пораненого – Руслан Фірсов, депутат Княжицької сільської ради.

У поліції вказують, що причиною конфлікту стало користування штучною водоймою, яка перебуває на приватній ділянці. Зі слів Руслана Фірсова, діти Мацепів без будь-яких дозволів заходять на територію їхньої родини – до озера. Цього разу приїхали і батьки.

На відео, яке знімали з боку Фірсових, видно ймовірний початок бійки. З нього можна зрозуміти, що Мацепи застосовують нунчаки й палиці, участь беруть і їхні діти. Оператор також бере палицю до рук. Чути постріли, схожі на звуки від пневматичної зброї.

Відео бійки між Мацепами і Фірсовими (наявна ненормативна лексика)

Опубліковано Русланом Фірсовим Вівторок, 9 червня 2020 р.

Як розповідає місцева активістка Ірина Нікітчина із посиланням на слова свідків, під час учорашнього конфлікту один із Фірсових першим «накинувся» на дітей біля озера і почав їх бити палицями. Уже після цього «на захист» приїхали їхні батьки.

Активістка також зазначає, що конфлікт між родинами триває дуже давно. Раніше сім’ї Мацепів, яка виховує 5 дітей, відмовляли у виділенні ділянок у селі. Натомість, на користь родини Фірсових у сільраді регулярно ухвалюють рішення щодо виділення землі.

Руслан Фірсов, тим часом, указує на політичну складову конфлікту. Мовляв, під час учорашньої бійки в небі літав дрон, а поруч помітили депутата Київської обласної ради Олега Кищука.

щоби збільшити, натисніть на зображення

Фото, відео – родина Фірсових

Читайте також:

  1. Стрілянина в Княжичах: правоохоронці затримали озброєного хулігана
  2. Стрілянина в Броварах: поліція встановила 67 учасників
  3. Київські поліціянти фальсифікували документи щодо розстрілу в Княжичах – слідчий ГПУ
Поділіться.

Залиште відповідь