Перегляд: миття

Відучора працівники комунального підприємства «Бровари-Благоустрій» почали дезінфікувати місто. Таких заході уживають задля посилення безпеки через можливе поширення коронавірусу. Про це…

Минулого тижня броварські лікарі-гігієністи перевірили три заклади освіти. Фахівці встановили, що приміщення і групові осередки відповідають гігієнічним вимогам. А досліджені…