Третя спроба: депутати не дозволили продати зупинку «Школа № 5». Поки що

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час учорашньої чергової сесії Броварської міської ради депутати відмовилися віддавати в приватні руки зупинку «Школа № 5», що розміщена на вул. Київській навпроти «Епіцентру». Підприємець, який її орендує, планує збудувати там кафетерій. Приватизувати зупинку намагалися і під час попередніх сесій. Востаннє – відправили проєкт на довивчення.

Один лише факт, що питання приватизації зупинки знову з’явилося на порядку денному викликав нерозуміння і запитання в частини опозиційних до влади депутатів. Під час останньої комісії з комунальних питань обранці одноголосно вирішили рекомендувати зняти з розгляду проєкт.

Читайте також: Дитсадок «Півник» повертатимуть місту, зупинку «Школа № 5» не продаватимуть – підсумки комунальної комісії

Перед голосуванням депутат Леонід Черепейнік запропонував прибрати з проєкту рішення п. 1 і 2. Пункт 1 передбачав включення зупинки «Школа № 5» до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації в 2020 році в Броварах, а п. 2 відкривав можливість розпочати процедуру приватизації шляхом викупу.

Леонід Черепейнік

Леонід Черепейнік під час внесення пропозиції

Водночас п. 3, який депутат запропонував залишити в рішенні, мав скасувати рішення міськради від 9 липня. Тоді обранці зазначеним рішенням і включили цей об’єкт до переліку тих, які підлягають приватизації, і дали можливість чиновникам починати процедуру приватизації.

Читайте також: Автозупинку «Школа №5» продадуть? Депутати проголосували «за»

За пропозицію виключити з проєкту рішення п. 1 і 2 проголосували лише опозиційні депутати, і то не всі. Загалом «за» віддали 14 голосів із 19 необхідних.

Тож поставили на голосування проєкт у цілому з усіма пунктами. Остаточний варіант депутати так само не підтримали, однак «за» початок приватизації, а відтак продаж зупинки, назбиралося 6 голосів.

Голосування за проєкт рішення без змін, у цілому

Цих голосів було недостатньо, щоб «протягнути» рішення. Але зупинка так і залишається в переліку об’єктів на приватизацію. При цьому аукціонну комісію не створено.

Нагадаємо, підприємець Олексій Демиденко, який і претендує на приватизацію зупинки «Школа № 5», раніше розповів, що запланував там збудувати кафетерій та пекарню, яка виготовлятиме здобу та свіжу випічку.

Проєкт кафетерію на зупинці "Школа № 5"

Проєкт кафетерію на зупинці “Школа № 5”

Олексій Демиденко не погодився на варіант оренди, скажімо, на 10 років. Мовляв, планує вкладати великі гроші в цей бізнес і хоче, щоб він залишився дітям, а не був відібраний. Під час засідань комісій депутати й чиновники озвучували суму викупу – 4 млн грн.

Читайте також

  1. На зупинці «Школа №5» запланували комплекс із кафетерієм
  2. Автозупинку «Школа №5» не продаватимуть. Поки що
  3. Викуплять: броварський дитсадок «Півник» повернуть місту
Поділіться.

Залиште відповідь