Желудко В’ячеслав Анатолійович
В’ячеслав Анатолійович проходив службу молодшим сержантом у стрілецькому батальйоні, мужньо боронив рідну Україну від окупантів.
Дядько військового розповів, що ще до повномасштабного вторгнення, В’ячеслав брав участь в АТО, відтак і у 2022 році не вагаючись долучився до ЗСУ.
«Мабуть, роки півтора він воював. Потім отримав важке поранення, контузію, його демобілізували. Повернувся додому, навіть працював деякий час, – розповіли співробітники померлого. – Його відпустили з війни, але війна його не відпускала… Постійно згадував фронт, бої, дуже переживав…».
Знайомі В’ячеслава згадують його оптимістичною і життєрадісною людиною, що любила жартувати. Чоловік одружився, але дітей у подружжя не було. На жаль, відлуння війни наздогнало воїна уже в тилу – В’ячеслав Анатолійович помер у Броварській лікарні 4 травня 2024 року. Він не дожив до свого 33-річчя декілька тижнів…
Вічна і світла пам’ять воїну – Захиснику, щирі співчуття рідним і близьким.
Відео прощання із Захисником дивіться у Telegram та Facebook.
Інформація уточнюється та доповнюється.
