У Дії дозволять онлайн-реєстрацію товариств

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Фізичні особи зможуть реєструвати товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) онлайн. На порталі «Дія» вже запускають бета-тестування. Скористатися послугою зможуть ті, хто досяг 18 років, має податковий номер та один із біометричних документів (ID-картка або біометричний закордонний паспорт). Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Він зазначив, що за підрахунками Мінцифри, автоматична реєстрація ФОП за рік заощадила держреєстраторам 7,2 роки робочого часу, адже до введення цієї послуги у цифровому форматі на заповнення однієї заявки витрачали 21 хвилину.

«Автоматизація реєстрації ТОВ для фізичних осіб – наступний логічний крок. Якщо ви готові взяти участь у бета-тестуванні нової послуги, переходьте за ЦИМ посиланням», – зазначив Федоров.

Нова послуга передбачає формування заяви та документів для створення ТОВ на модельному статуті, а також автоматичну реєстрацію товариства. Засновники компанії повинні:

  • бути громадянами України;
  • досягти 18 років;
  • мати податковий номер (РНОКПП);
  • мати унікальний номер у Демографічному реєстрі (УНЗР) – надається під час отримання ID-картки або біометричного закордонного паспорта;
  • мати електронний цифровий підпис.

ФОТО – Інформатор

Читайте також:

  1. «Дія» почала виплачувати українцям по 125 тис.грн – Мінцифри

  2. В Україні запрацював оновлений електронний кабінет водія

  3. Охочих запрошують протестувати в «Дії» пенсійне посвідчення та е-посвідку

  4. У Дії можна оформити статус ВПО та отримати фінансову допомогу. ВІДЕО

Поділіться.

Залиште відповідь