У Калиті відновлять спортивну залу за понад 3, 5 мільйони гривень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Голова  КОДА  Олександр Горган  та народний депутат України Павло Різаненко 5 липня побували  в Калитянській громаді. Мета приїзду –  вивчення стану справ, що стосуються ремонту спортзали, розташованої у приміщенні Будинку культури.

Кілька днів  тому за ініціативи депутатки селищної ради Руслани Балакір у соціальних мережах було розміщене відеозвернення  калитянських дітей до голови КОДА з проханням посприяти  ремонту  приміщення спортивної  зали. Нагадаємо, цей проект Руслани Балакір – учасник загальноукраїнської акції «Нові лідери».

Голова КОДА не забарився з поїздкою до Калити. Але прибув не сам, а разом із народним депутатом Павлом Різаненком.У присутності місцевих депутатів, активістів, молоді та дітей селища, голови Броварської РДА Миколи Клименка та інших посадових осіб, представники вищих  ешелонів влади  детально вивчили проблему спортивної  зали, обговорили можливість  фінансування задля її  відновлення.

Спортзал, який знаходиться у приміщенні Будинку культури,  і належав свого часу, як і увесь культурно-спортивний центр,  свинокомплексу «Калита»,  за останні 20 років прийшов у повний занепад – вирізали навіть опалення.

За ініціативи Руслани Балакір було виготовлено проект «Капітальний ремонт спортивної зали за адресою  провулок Ювілейний, 4 у смт Калита Броварського району». Нині проект проходить відповідну державну експертизу. Обсяг робіт передбачає, зокрема, ремонт даху, внутрішні роботи самої  зали, двох роздягалень та душових, встановлення електричного опалення  тощо. Вартість проекту складає понад 3,5 мільйони гривень. Фахівці стверджують, що за умови повного фінансування ремонту, комплекс робіт можна завершити протягом трьох місяців.  Після ремонту в залі зможуть функціонувати  секції з футболу, баскетболу, волейболу, боротьби тощо.

«Оскільки самій громаді не під силу  фінансувати виконання цих робіт,  ми й звернулися до голови КОДА та народного депутата, – каже пані Балакір – Для нашої молоді, дітей відновлення роботи зали  є надзвичайно важливим. Вони хочуть займатися спортом, але можливості на сьогодні дуже обмежені». Також  депутатка зауважила,  що спортзал – єдиний такого напрямку в Калитянській громаді.

«Дуже добре, що громада не є байдужою, що вона порушує це питання, турбується про майбутнє,  – зазначив Олександр Горган.Зрозуміло, що кошти, особливо у повному обсязі,  серед року не так просто знайти. Але разом із народним  депутатом Павлом Різаненком ми, по-перше, посприяємо  пришвидшенню проходження експертизи проекту, по-друге,   докладемо всіх зусиль, аби за умови співфінансування відремонтувати потрібний для громади, особливо для тутешнього молодого покоління, спортивний зал».

У центрі: Олександр Горган та Павло Різаненко

У свою чергу Павло Різаненко, відразу відгукнувшись на потребу калитянців, зауважив, що спортзал надзвичайно потрібний. Враховуючи, що нині це приміщення – власність громади,  тому орган місцевого самоврядування,  тобто селищна рада, має теж ретельно проаналізувати ситуацію та знайти   резерв  у своєму бюджеті для співфінансування, і в подальшому ефективно, з користю для мешканців громади, особливо для молоді та дітей,  експлуатувати  це приміщення. Народний депутат висловив сподівання, що йому вдасться на ремонт спортзалу залучити певні кошти і з державної субвенції.

Олександру Горгану та Павлу Різаненку було вручено звернення, де  під проханням посприяти ремонту приміщення спортивної  зали, свої підписи поставили  близько 200 мешканців  громади.

Анатолій Дніпровий                                                                                       Фото  – Павло  Дубовий

 

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply