Учасники АТО Броварщини вважають поведінку Олега Кищука «неприпустимою» та вимагають відповісти на три запитання

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Зокрема, про це йдеться у колективному зверненні учасників АТО до депутата облради від «Батьківщини» Олега Кищука.

З текстом колективного звернення на останній сесії Броварської райради присутніх ознайомив голова Наглядової ради громадської організації «АТО-М» Валерій Білик. Організація об’єднує учасників АТО.

Звернення, під яким підписалися на момент оприлюднення сто учасників АТО, адресоване депутату Київської обласної ради від партії «Батьківщина» Олегу Кищуку. Потреба вдатися до такого кроку продиктована, на думку підписантів звернення, поведінкою депутата, яку вони називають неприпустимою як для депутата облради.

У зверненні нагадується законодавча норма, що депутат місцевої ради є представником інтересів територіальної громади, а здійснюючи свої депутатські повноваження, він повинен дотримуватися правил депутатської етики і зокрема, як йдеться у пункті 5 ст.8 Закону «Про статус депутатів місцевих рад», «…не допускати образливих висловлювань, не використовувати у публічних виступах недостовірні або неперевірені відомості стосовно органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ і організацій, їх керівників та інших посадових осіб чи службових осіб, депутатських груп, фракцій, окремих депутатів місцевих рад».

А саме цим, повідомляється у зверненні, часто зловживає депутат облради Олег Кищук, тиражуючи публічно недостовірну, неперевірену інформацію, зокрема на адресу керівних осіб Броварського району.

«Шановний пане депутате, – йдеться у Колективному зверненні. – Ви, здається, загралися в політику. Бо замість того, аби займатися своїми безпосередніми, прямими депутатськими обов’язками, Ви всіляко намагаєтеся внести деструктив та розбалансувати роботу районної Ради та райдержадміністрації… І це в той час, коли в країні вводиться воєнний стан, коли країна п’ятий рік захищає свою незалежність і цілісність від сусідньої країни-агресора, і вкрай необхідно акумулювати всі сили в єдине ціле…».

Учасників АТО також обурило, що Олег Кищук у статусі депутата Київської облради безпідставно, як це він робить постійно, назвав їх «тітушнею». У Зверненні ті, хто добровільно захищав Україну, хто ризикував життям, нагадують депутату, що справжні патріоти – не ті, хто одягнув вишиванку і голосно кричить про патріотизм, а хто служить своїй державі, своїй землі, своєму народу конкретними справами.

Виходячи з усього викладеного, учасники АТО у своєму колективному зверненні вимагають від депутата облради Олега Кищука особисто надати відповіді на три запитання:

  1. Якому конкретно підрозділу чи, зокрема, учаснику АТО Ви допомогли особисто за період з березня 2014 року і по сьогоднішній день?
  2. Скільки Вами, як депутатом Київської облради, було залучено субвенцій для розвитку Броварського району?
  3. Що Вами, як депутатом облради, зроблено для жителів району за час Вашої депутатської каденції?

Завершується звернення нагадуванням депутату, аби він не забував, хто його обрав і чиї інтереси він має представляти у Київській облраді. А це інтереси виборців. Якщо ж і вдаватися до тиражування гасел, чим Олег Кищук займається найчастіше, то напевно треба робити так, щоб потім не доводилося червоніти за зміст цих гасел.

Відео звернення можна переглянути на youtube-каналі ресурсу “Громадський захист Київщини”

…Ще раніше на попередній сесії Броварської райради депутати ухвалили звернення щодо деструктивної діяльності в районі Олега Кищука, його втручання в роботу апарату райради, неетичної поведінки, до голови облради Ганни Старікової, до депутатського Комітету облради з питань регламенту, депутатської етики, до керівника обласної організації «Батьківщини» Костянтина Бондарєва, та до лідерки цієї партії Юлії Тимошенко.

Анатолій Гаркуша

Поділіться.

Залиште відповідь