Відкривають ресторани і кафе: в Україні дозволили чергове послаблення карантину

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уже через два дні закладам громадського харчування в Україні дозволять приймати відвідувачів. Пенсіонери зможуть виходити зі своїх домівок. Запустять і внутрішні авіаперельоти. Таке рішення ухвалив Кабмін на сьогоднішньому засіданні.

Як ідеться на сайті уряду, Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я щодо пом’якшення частини обмежувальних заходів із 5 червня.

Із п’ятниці заклади громадського харчування зможуть приймати відвідувачів усередині. Окрім того, в тексті постанови серед змін до карантину передбачено :

  • проведення релігійних заходів на відкритому повітрі за умови контролю релігійною організацією дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та в приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 кв. метрів площі будівлі;
  • дозвіл особам, які досягли 60-річного віку, не дотримуватись умов самоізоляції;
  • обмеження діяльності закладів оздоровлення та відпочинку дітей;
  • дозвіл на проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготування здобувачів вищої освіти, у віддаленому (дистанційному режимі).

Також документом передбачено, що у разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні ознакам для послаблення протиепідемічних заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ та НС збирається позачергово та приймає рішення про скасування послаблення деяких протиепідемічних заходів, виходячи з оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні.

Крім того, з 5 червня дозволять прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують внутрішні пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

Як нагадує КМУ, до 22 червня в Україні запроваджений адаптивний карантин, який передбачає різний рівень обмежувальних заходів у регіонах, у залежності від ситуації всередині області.

Головне фото – UNO Pizza&Grill

Читайте також:

  1. Плоске, Літочки, Рудня: хто захворів на COVID-19. СТАТИСТИКА
  2. На маршруті Ніжин – Київ змінили розклад і додали по дві електрички
  3. Ще 5 садочків відновили роботу. ПЕРЕЛІК

 

Поділіться.

Залиште відповідь