28 Nov 2020, 5:11 AM (GMT)

Коронавірус в Україні

693,407 Інфіковано
11,909 Померло
326,238 Одужало

З Миколаєм і виступами колективів: як відкривали новорічну ялинку на майдані Свободи – ФОТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

19 грудня на центральній площі Броварів урочисто відкрили головну ялинку міста. Втім значно більше уваги відвідувачів було прикуто до виступів колективів на сцені неподалік та до Святого Миколая, який раптово з’явився на святі. Саме він засвітив центральну «зелену красуню» та все навколо.

Розважальна програма стартувала близько 18:00. На сцену вийшов колектив із дитячою виставою «Вартові чарівної брами». Участь у ній узяв уже відомий багатьом із цьогорічного Дня міста персонаж Бро. Подивитися казку для малят прийшли  кілька сотень жителів міста.

На сцені – Бро

Виступ тривав майже годину, після чого на сцену вийшов Святий Миколай. Легким помахом він засвітив усе навколо – і головну новорічну ялинку, і оленят, і дерева, і навіть стилізованого під свято старенького запорожця.

Головна ялинка Броварів

Броварська міська рада теж сяяла барвами

Засвітилась і шопка (вертеп) із біблійними героями неподалік сцени. Туди і попрямував винуватець свята. Його майже одразу обступили дітлахи з батьками – кожен хотів отримати світлину на пам’ять зі Святим Миколаєм.

Святий Миколай

Після фотосесії, тепер уже під написом «Місто щасливих людей», знову запрацювала сцена. Перед відвідувачами заходу виступали колективи народної творчості.

Одначе, все більше людей почали пересуватися далі від сцени. Поблизу яток із глінтвейном вибудовувались черги. Окремі чоловіки уже добряче «відсвяткували». Втім, спокій на святі оберігали патрулі «Комкону» та броварські поліціянти.

Зазначимо, що на День Святого Миколая лише розпочались святкові різдвяно-новорічні заходи. Відділ культури Броварської міської ради в межах програми «БроРік – 2019» анонсував різноманітні події по 7 січня.

Пульсоксиметр

Фото – Микола Кожемяко

Поділитись

Leave A Reply