01 Dec 2020, 2:29 AM (GMT)

Коронавірус в Україні

732,625 Інфіковано
12,327 Померло
345,149 Одужало

«За свою депутатську діяльність мені не соромно», – Ірина Веремчук. ЗАКЛЮЧНА частина

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ірина Веремчук

Авторка – Ірина Веремчук, депутатка міської ради

Редакція сайту може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану в розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги».

 

Виборча кампанія виходить на фінішну пряму, відповідно, спливає термін повноважень депутатів Броварської міської ради VII скликання. Тому хочу прозвітувати перед виборцями за фінальний період мого депутатства – 2019-2020 роки.

Читайте також «За свою депутатську діяльність мені не соромно», – Ірина Веремчук. І частина

Протягом зазначеного періоду я була присутня на 24 сесіях Броварської міської ради (з 32 сесій), подавала пропозиції та зауваження до проєктів рішень, які розглядались. Відповідно до рішення фракції, було проведено заміну в складі депутатських комісій: у 2019 році в бюджетній комісії мене змінив мій колега Леонід Черепейнік. Я ж увійшла до складу постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, де працювала до кінця каденції.

Крім того, як депутат я входила до складу координаційної ради з питань Громадського бюджету, завдяки якому вдалось реалізувати кілька малих та великих проєктів, авторами яких були прості броварчани. Також працювала в складі комісії із розподілу бюджетних коштів серед громадських організацій, що мають соціальне спрямування діяльності (організації ветеранів, учасників АТО, БФ «Інна», організації, що проводять реабілітацію дітей із особливими потребами та інші.)

Читайте також «За свою депутатську діяльність мені не соромно», – Ірина Веремчук. ІІ частина

Протягом 2019-2020 років мною:

  • складено 43 акти обстеження житлових умов;
  • направлено більш ніж два десятки звернень для вирішення питань на виборчому окрузі;
  • проведено ряд зустрічей із виборцями.

Так, зокрема, разом із мешканцями ходила на прийом до міського голови щодо вирішення питання проведення ремонту на першому поверсі будинку по вул. Симона Петлюри, 25-Б. Наразі ремонтні роботи виконано.

Читайте також  «За свою депутатську діяльність мені не соромно», – Ірина Веремчук. ІІІ частина

У 2019 році мешканці вул. Короленка та бульв. Незалежності звернулись із проханням внесення зміни до відповідної міської програми та здійснення бюджетного фінансування будівництва другої черги «Алеї кохання». Наразі проєкт реалізовується, будівництво триває. Тому на зазначеній території невдовзі з’явиться освітлення та чудова паркова зона.

Батьківська спільнота ДНЗ «Сонечко», що знаходиться за адресою вул. Короленка,74, звернулась до мене щодо вирішення питання встановлення паркану. На даний момент огорожу встановлено.

паркан - Веремчук

До мене, як до депутатки, зверталися громадяни з приводу облаштування рекреаційної зони поблизу будинків 25 та 25-Б по вул. Симона Петлюри. В результаті роботи депутатського корпусу, управління ЖКГІТ та підрядної організації прохання виконано. Сьогодні облаштована зона відпочинку біля зазначених будинків користується попитом як серед дітей та молоді, так і серед людей поважного віку.

Алея кохання

рекреаційна зонаМешканці будинків № 21 та 25 по вул. Симона Петлюри звертались щодо встановлення лавок для відпочинку. Прохання громадян виконано.

Лавки- Ірина Веремчук
Окрім депутатства в міській раді, я не залишалась осторонь виборчих процесів, що відбувались в Україні протягом 2019 року. Так, під час президентських перегонів я брала участь у виборчому процесі в якості секретаря, а згодом і голови дільничної виборчої комісії. На виборах до Верховної ради України наглядала за дотриманням виборчого законодавства в якості спостерігача на ДВК.

Отже, протягом  2015-2020 років я працювала над втіленням та здійсненням мрій та планів людей, що проживають поряд. Також я працювала над покращенням якості життя своїх виборців, що надали мені мандат довіри.

Я вдячна всім, хто підтримував мене в моїй депутатській діяльності. Вдячна тим, хто стимулював мене критикою, порадами, вимогами чи зверненнями – моїм виборцям! Маю надію, що виправдала ваші сподівання. Вдячна представникам відділів та управлінь БМР, із якими співпрацювала ці роки. Вдячна колегам по депутатському корпусу за співпрацю, досвід та професіоналізм. До нових зустрічей!

Фото – надані авторкою

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply