Завтра — робоче засідання депутатів, що можуть увійти до “земельної” комісії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Завтра, 1 грудня, о 10.00 у Броварській міській раді відбудеться робоче засідання депутатів, які за попередніми домовленостями можуть увійти до постійної Комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури.

Нагадаємо, що на тому, аби проводити робочі зустрічі депутатських груп, які рішенням 2-ї сесії міської ради мають затвердитися як постійні комісії, наполіг міський голова Ігор Сапожко. Мотивація такої пропозиції — аби депутати почали працювати спільно над проектами рішень міської ради, що готуються до 3-ї сесії, уже зараз, хоча б на рівні їх вивчення та обговорення (оскільки постійні комісії ще не затверджені і будь-які рішення таких робочих груп не мають юридичної сили).

За попередніми домовленостями, до постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури увійдуть: Вадим Андрієвський (РПЛ), Петро Бабич (УКРОП), Андрій Василенко («Самопоміч»), Василь Кочубей («Свобода»), Володимир Опалько (БПП «Солідарність»), Олександр Резнік («Батьківщина»), Людмила Темченко («Єдність»), Леонід Черепейнік (БПП «Солідарність»). Логічно, що саме ці депутати стануть завтра учасниками робочого засідання. Хоча, як запевнили на останній робочій зустрічі депутатів та міського голови Ігоря Сапожка, завтрашнє засідання буде відкритим і для ЗМІ, і загалом для громадськості.

Умовний порядок денний завтрашнього засідання робочої групи невідомий, проте проектів рішень міської ради до 3-ї сесії, принаймні тих, що пов’язані із земельними питаннями, вистачає, а тому роботи завтра в учасників зустрічі теоретично повинно бути багато.

Зокрема, до 3-ї сесії міської ради, що пройде 24 грудня підготовлені такі «земельні» проекти:

«Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою юридичним особам»;

«Про встановлення земельного сервітуту, продовження терміну дії договорів про встановлення особистих строкових сервітутів»;

«Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 29.11.2007 року №538-29-05 «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки в м. Бровари»

«Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі громадянам земельних ділянок у власність, надання в оренду, зміни цільового призначення, внесення змін до рішень Броварської міської ради»;

«Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі у власність, надання у користування земельних ділянок юридичним та фізичним особам»;

«Про продаж земельних ділянок»;

«Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами»;

«Про відмову у наданні дозволів громадянам на розроблення проектів землеустрою»;

“Про затвердження договорів оренди земельних ділянок, договорів про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, договорів купівлі-продажу земельних ділянок, договорів про встановлення особистого строкового сервітуту та договорів про внесення змін до договорів про встановлення особистого строкового сервітуту, додаткових угод до договорів оренди землі”

«Про припинення права користування земельними ділянками, дії договорів оренди земельних ділянок, дії договорів про встановлення особистого строкового сервітуту»;

«Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, продовження термінів укладення договорів оренди земельних ділянок»;

«Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для подальшого продажу у власність»;

«Про надання дозволів громадянам на розроблення документації із землеустрою»;

 

І це лише 13 проектів рішень до 3-ї сесії міської ради, які теоретично можна віднести до роботи майбутньої «земельної» комісії. А враховуючи, що до роботи цієї комісії входять ще питання архітектури та будівництва, то проектів рішень може бути й усі 20.

Звичайно, важливо, аби на 3-й сесії міської ради депутати затверджували ці та інші питання не похапцем, а досконально вивчивши.

Єдиний депутат, учасник завтрашньої робочої зустрічі, з яким вдалося вийти на зв’язок — представник партійної ланки УКРОП Петро Бабич у розмові з кореспондентом видання «Трибуна-Бровари» чесно визнав, що у депутатської групи, яка буде затвердженою 17 грудня як постійна Комісія із земельних питань, архітектури і будівництва, роботи попереду дуже багато. «Проектів рішень ще не вивчав. Завтра буде ознайомче засідання. але, впевнений, буде дуже багато роботи», — сказав Бабич.

Поділіться.

Коментарі закриті.