Здоровець боротиметься за посаду секретаря міської ради: «Я впевнився, що «Свобода» голосує разом із Сапожком»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутат Броварської міської ради Олексій Здоровець після звільнення з посади секретаря пішов в «опозицію» до міського голови Ігоря Сапожка.

Принаймні на кількох останніх сесіях та комісіях Олексій голосує «проти» рішень, які так чи інакше можуть бути в інтересах Сапожка. Зазначимо, що фракція «Свобода», яка вимагала у нього скласти мандат і йменувала «тушкою», останні кілька сесій голосує в унісон з «промерівською більшістю». Зокрема на 18-й сесії міської ради депутати Олег Шевчук та Сергій Бойко проголосували:

— за виділення додаткових 2,4 млн. грн. на ремонт шляхопроводу на Торгмаш,

— за незаконне рішення щодо ТОВ «Брігус»,

— за рішення підтримати підприємця Віталія Корнета (відомий у Броварах волонтер). Основа порушення закону в цьому рішенні — що при продажу МАФу, земельна ділянка, яка йде за договором сервітуту, повинна була б пройти через відкритий аукціон, а не відразу конкретній особі (Андрію Редіну),

— за кандидатуру представника «Батьківщини» Костянтина Бондарєва — політика, який має неоднозначну репутацію в політичних кругах – на посаду голови КОДА.

У «Трибуни-Бровари» виникли запитання до Олексія Здоровця:

— На останній сесії міської ради Ви подали кілька запитів. Однак, коли почався розгляд питань, Вас у залі не було. Чи не могли б Ви прокоментувати Вашу відсутність у залі?

— Я подавав чотири запити. На жаль, депутати підтримали лише один з них, на якому наголосив керуючий справами виконкому Костянтин Кузнєцов під час доповіді по проекту рішення (два депутати — Іваненко та Веремчук, «Солідарність» — підтримали усі чотири запити Здоровця, чотири — Мутило, Берестовий, Гредунов та Черепейнік — три запити, Опалько — два запити, ще 5 депутатів — Негода, Лопатюк, Тоцька, Бєльський та Саук — по одному запитуприм. Т. Б.).

Мені дуже дивно, що міський голова не наголосив про мій запит під час розгляду питання про шляхопровід. У нього, напевно, були свої мотиви на такий вчинок.

Чесно кажучи, після того, як депутати цинічно та одностайно проголосували за додаткове виділення коштів на шляхопровід («утрималися» — фракція «Солідарність» у повному складі та депутати Мутило, Крилова, Берестовий та Саук прим. Т. Б.)…Зокрема, я достеменно впевнився, що «Свобода» голосує разом із Сапожком.

Знаєте, я дуже поважаю свій час, щоб так безглуздо його втрачати. Коли стало зрозуміло, що до думки депутатів та зауважень не прислухаються, і всі принципові рішення узгоджені попередньо, я не побачив сенсу й надалі бути учасником цього цинічного дійства, в якому демократією навіть і не пахне.

— З’явилася інформація про те, що 4 жовтня має бути судове засідання стосовно позову про нібито незаконне зняття Вас з посади секретаря міської ради. Чи могли б Ви підтвердити або спростувати таку інформацію?

— Так, 4 жовтня відбудеться чергове судове засідання по справі щодо зняття мене з посади секретаря.

По цій справі я проходжу третьою особою, але прийду на засідання обов’язково. До речі, вам, як представнику преси, думаю, було б цікаво послухати, як юристи виконкому намагаються виправдати рішення міського голови про скликання сесії.

— Чи мають на сьогодні випадки фізичного впливу на вас з метою, щоб Ви склали депутатський мандат?

— Скажу так: тих погроз, що я отримав від представників партії «Свобода» на свою адресу та на адресу своїх рідних — мені вистачить.

«Свобода», як ви вже, напевно, помітили, полюбляє публічність і чинить свої провокації саме на сесіях.

Що я можу сказати? Побачимо на суді та на наступній сесії що буде. Особисто я не маю наміру складати мандат та іти з депутатства. Я дуже багато спілкуюсь із виборцями свого округу і вони мене підтримують. А це для мене набагато важливіше, ніж голослівні «вимоги» Шевчука.

Поділіться.

Залиште відповідь