Звернення від Броварської райради щодо порушення депутатської етики Олегом Кищуком направлять Юлії Тимошенко

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварська райрада підтримала звернення щодо порушення депутатської етики депутатом Київської облради від «Батьківщини» Олегом Кищуком. Звернення буде підписане головою райради Сергієм Гришком, його направлять кільком адресатам – голові облради Ганні Стариковій, голові Постійної комісії облради з питань регламенту, депутатської діяльності Роману Титикалу, уповноваженому представнику фракції «Батьківщина» в облраді Віктору Світовенку, керівнику обласної організації партії «Батьківщина» Костянтину Бондарєву та лідеру «Батьківщини» Юлії Тимошенко.

За підтримку цього звернення на 50-ій черговій сесії Броварської райради, що відбулася 22 листопада, свої голоси віддали 22 депутати з 29 присутніх на сесії, три проголосували проти, два утрималися і два депутати не взяли участі в голосуванні. З результатом поіменного голосування можна ознайомитися на сайті райради.

Голова райради Сергій Гришко на сесії, ще докладніше на президії райради пояснив, зачитавши в тому числі й доповідні записки працівників апарату райради, що депутат облради Олег Кищук фактично втручався в роботу апарату райради, вів себе нетактовно, допускав безпідставні звинувачення на адресу посадових осіб апарату районної ради. Ці дії Олега Кищука спричинили те, що одна з працівниць написала заяву на звільнення з роботи.

Депутати райради, формуючи порядок денний 50-ї чергової сесії, абсолютною більшістю голосів виключили з порядку денного кілька питань, включно з пропозиціями фракції «Батьківщина» щодо направлення звернення до найвищих посадовців держави стосовно ринку електроенергії та тарифів на газ. Голова райради при цьому зауважив, що таким було рішення – зняти ці питання з порядку денного – відповідної депутатської комісії та президії, оскільки звернення були надані поспіхом та не пройшли відповідної процедури підготовки, аби сесія їх розглядала.

Не підтримала сесія й пропозицію заступника голови райради Анни Гоголіної (фракції «Батьківщина») – включити до порядку денного ще одне звернення, суть якого у змінах до Кримінального кодексу. Пані Гоголіна, озвучуючи чергову ідею партії «Батьківщина», ці зміни бачить у тому, аби корупційні та службові злочини прирівняти до державної зради.

Голова комісії райради з гуманітарних питань Валентина Шульга перед голосуванням з цього питання зазначила, що звернення щодо змін до Кримінального кодексу – надзвичайно серйозне питання. Але на сьогодні воно абсолютно не підготовлене для розгляду депутатами. Його не слухали на комісіях, немає не те що проекту рішення, але й навіть тексту самого звернення. Тому повинна дотриматися процедура підготовки питання, і в першу чергу це має розглянути комісія з регламенту та депутатської етики, і лише після цього можна буде визначитися, чи виносити його у сесійний зал.

Загалом 50-а чергова сесія райради розглянула та прийняла позитивні рішення з майже 40 питань, що стосуються життєдіяльності Броварщини.

Анатолій Гаркуша

Фото – автора

Поділіться.

Залиште відповідь