100 мільйонів – раз, 100 мільйонів – два, а кажуть – злидарі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
sportbank [CPS] UA

 Автор – депутат Київської обласної ради Роман Сімутін

Редакція сайту може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану в розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги».

Усім нам відома «хітова» фраза виконкому – «у зв’язку з обмеженим фінансуванням провести роботи із ремонту …. не є можливим. Під час формування бюджету на наступний рік ваші побажання буде розглянуто в ході формування програми утримання об’єктів …».

Ця фраза у різних її інтерпретаціях  займає перші сходинки за популярністю з 2008 року і є неперевершеним «бестселером» та плодом креативної винахідливості виконкому БМР. Наприклад, така правда із щасливим кінцем. Своє перше звернення щодо ремонту обгорілого під’їзду №6 по вул. Героїв УПА 13 я написав у 2010 році. Як ви здогадалися, у відповіді була вищезгадана «хітова» фраза. Звичайно, я заспокоївся, поки мене знову не потурбували мешканці. Знову звернення, знову – «хітова» відповідь. І так 6 разів підряд аж до 2017 року, поки, врешті, не трапилося диво: під’їзд відремонтували! І не один, а всі!

Минуло 10 років,  а «хіт», актуальний і сьогодні. Та чи дійсно все так погано у нас із коштами? Мабуть, «так». Згідно відповіді, наданої фінансовим управлінням БМР у 2017 та 2018 роках, на рахунках «Укргазбанку» було  по 100 млн. грн вільних залишків.

У 2017 році кошти розмістили під  13% річних.

У 2018 році – під 10 %.

Далі писати не варто, переконаний: усі зрозуміли про наші «проблеми» з коштами ,  «економічно обґрунтованою» відсотковою ставкою по депозиту, і те, чому у 2015 році (перед місцевими виборами) місто переживало будівельний бум. Для більшого розуміння рекомендую прочитати мої  попередні  публікації.

І наостанок прохання: коли приймають і аналізують бюджет, звертайте увагу не  лише на цифри, а і на описову частину – кого на що уповноважуєте.

P.S.  При потребі більш детальної інформації – надам необхідні документи.

Monobank [CPS, API] UA
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply