12 липня відбудеться суд по справі земель Радіопередавального центру

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Колишнього голову Держземагентства Київської області Станіслава Губіна судитимуть за незаконне надання дозволів на розробку проектів землеустрою ділянок площею 94,67 га , що знаходяться на території ДП «Радіопередавальний центр» в Броварах, і чиновнику загрожує до 6 років в’язниці. Така інформація випливає з повідомлення прес-служби прокуратури Київської області.

«В порушення вимог Земельного кодексу України посадові особи Головного управління Держземагентства у Київській області в 2013 році, перевищивши надані повноваження, припинили право користування землями комунальної власності площею 94,67 га в межах м Бровари. Зазначені землі перебували в користуванні ДП «Радіопередавальний центр». Згодом право власності на земельні ділянки було переоформлено на підставних осіб для ведення особистого селянського господарства», — йдеться в повідомленні.

Перше засідання суду у цій справі відбудеться 12 липня о 14.30 в Києві за адресою вул. Симона Петлюри, буд. 16.

За даними прокуратури, Станіславу Губіну інкримінують ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України — зловживання владою або службовим становищем, що передбачає до 6 років тюремного ув’язнення.

Як розповів у соціальних мережах народний депутат Павло Різаненко, скандальні 95 га землі в Броварах оцінюються в сотні мільйонів гривень. За словами Різаненка, земля, яка перебувала в постійному користуванні ДП «Радіопередавальний центр» і незаконним способом безоплатно була вилучена в приватну власність, потім безоплатно виявилася у власності компаній ТОВ «Інтер-Профіт» і ТОВ «Інтер-Кастомс», які мають стосунок до відомого українського бізнесмена Віктора Поліщука.

Земельні ділянки , які опинилися у власності Поліщука, заарештував в жовтні 2015 року Шевченківський районний суд Києва . Тоді і було оголошено про підозру Станіславу Губіну.

Днями Господарський суд Київської області визнав позовну заяву прокуратури, подану в інтересах громади про повернення в комунальну власність Броварської міської ради 94,67 га землі , обґрунтованою і постановив прийняти справу до розгляду.

Поділіться.

Коментарі закриті.