13-річну дівчинку забрали з алкогольним сп’янінням, – медики

Pinterest LinkedIn Tumblr +

6 грудня Броварська станція екстреної медичної допомоги встановила алкогольне сп’яніння в 13-річної учениці 8 класу 10-ї школи. Про це під час сьогоднішньої оперативної наради за участі заступниці міського голови, 10 грудня, розповів представник броварської «швидкої».

В екстреній службі подробиць інциденту не розповіли. Під час наради доповідач лише зазначив, що інцидент був єдиним встановленим алкогольним сп’янінням за тиждень. Про нього повідомили до броварської поліції.

Слід зазначити, що в службі у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради про випадок не знали аж до сьогоднішньої оперативної наради. Принаймні про це повідомила очільниця відомства Лариса Теплюк. Вона також запевнила, що про такі випадки інформація до служби справді надходить від поліції.

Заступниця мера Лариса Виноградова, яка головувала на засіданні, вказала, що відповідним службам міста необхідно доносити інформацію про подібні випадки. Це потрібно робити, щоби запобігати повторенню прикрих інцидентів.

Нагадаємо, рік тому схожий випадок стався на Торгмаші. Тоді неповнолітню ученицю знайшли на території 2-ї школи з алкогольною інтоксикацією. Школярку забрала швидка допомога.

Як зазначив під час сьогоднішнього засідання оперативної наради представник станції екстреної медичної допомоги, загалом за останній тиждень їхня служба виконала 220 викликів, з яких 204 були екстреними. Карети «швидкої» виїздили також на декілька ДТП та на смертельне падіння з висоти.

Поділіться.

Залиште відповідь