2 серпня позачергова сесія: “тренування” по голосуванню за електронною системою

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Завтра, 2 серпня, о 14.00 відбудеться 16 позачергова сесія міської ради. Про це говориться у розпорядженні міського голови Ігоря Сапожка на новому офіційному інформаційному порталі Броварської міської ради http://brovary-rada.gov.ua.

Сповіщається, що депутати розглянуть проект рішення, який стосується змін до Регламенту Броварської міської ради VІІ скликання, що дозволять голосувати за системою електронного голосування “Рада Голос”.

Передбачається, що сесія стане своєрідним тренуванням, щоб на нескладних питаннях народні обранці могли освоїти систему голосування і вже на черговій сесії 4 серпня “у 60 питань” почуватися з новими технологіями впевнено.

Нагадаємо, спочатку про ймовірність того, що депутати на черговій сесії 4 серпня будуть голосувати не “середньовічним” способом (підписувати паперові протоколи) висловився депутат Вадим Мутило, який долучався до вивчення систем електронного голосування, а згодом на депутатських комісіях про проведення позачергової сесії заявив секретар міської ради Петро Бабич.

Загалом перелік питань на позачергову сесію звучить так:

1. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 17.12.2015 року № 05-02-07 «Про затвердження Регламенту Броварської міської ради VІІ скликання».

2. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 17.12.2015 року № 04-02-07 «Про закріплення депутатів Броварської міської ради VII скликання за робочими місцями у сесійній залі міськвиконкому».

3. Про звернення депутата Броварської міської ради VІІ скликання Андрієвського В.А., голови Броварської міської організації Радикальної Партії Олега Ляшка, до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.
Різне.
1.Про розгляд резолюції тарифного мітингу.

Поділіться.

Коментарі закриті.