Наступної п’ятниці, 29 вересня, в ТРЦ «Термінал», відбудуться громадські слухання щодо забудови земельної ділянки по вул. Київська 333-Б, де планують побудувати автомийку. Про це зазначено в оголошенні на сайті Броварської міської ради.
Як зазначено в повідомленні, обговорення відбудуться 29 вересня, о 19:00, в торговельно-розважальному центрі «Термінал», конференц-зал №3, 2-й поверх.
Темою громадських слухань буде «Забудова земельної ділянки за адресою: м. Бровари, вул. Київська, 333-Б, вивчення пропозицій мешканців та погодження передпроектних рішень». Захід організовує ТОВ «Новий Акрополь», з метою врахування правових та організаційних основ містобудівної діяльності і забезпечення сталого розвитку територій з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів міста Бровари.
Порядок денний:
- Вступне слово організаційного комітету;
- Заслуховування та обговорення пропозицій ТОВ «Новий Акрополь» щодо забудови земельної ділянки за адресою: м. Бровари, вул. Київська,333 б;
- Заслуховування та обговорення пропозицій громадськості щодо забудови земельної ділянки за адресою: м. Бровари, вул. Київська,333 б;
- Визначення думки громадськості шляхом голосування.
Сьогодні, на своїй особистій сторінці у FB, Пилип Духлій висловив свою точку зору щодо цих громадських слухань:

