300 тис. грн на боротьбу з підтопленням на Інтернаті та інші рекомендації земельної комісії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уже наступного тижня, 26 листопада, збереться ще одна позачергова сесія Броварської міської ради. А від сьогодні почали засідати профільні комісії, які розглянуть питання цієї сесії. Сьогодні таке засідання провела земельна комісія, яка ледве зібрала кворум. Депутати підтримали перерозподіл грошей на користь боротьби з підтопленням, освітленням вулиці Лагунової тощо. Водночас, на підтримку низки земельних питань, голосів не знайшлося.

Участь у засіданні взяли голова комісії Василь Кочубей та три опозиційні депутати – Володимир Опалько, Ірина Веремчук і Людмила Кулініч. Це – мінімально можливе число для кворуму.

Так, депутати погодилися з пропозицією управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту перерозподілити 470 тис. грн. Ці гроші «заберуть» із пункту про будівництва, реконструкції та капремонти внутрішньоквартальних проїздів і тротуарів і, зі слів керівниці управління Світлани Решетової, направлять:

  • 70 тис. грн на мережі зовнішнього освітлення на вул. Марії Лагунової (вулиця опинилася поза кредитуванням за програмою НЕФКО);
  • 100 тис. грн на статутний фонд ЖЕК № 1 (для обслуговування потреб нещодавно взятого на баланс гуртожитка);
  • 300 тис. грн на роботи на зливостоковій каналізації на вул. Шолом-Алейхема (задля боротьби з підтопленнями на Інтернаті).

Більшість інших питань – земельні. Серед них можна побачити відмову «Укрпошті» в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою для постійного користування ділянкою приблизно в 0,8459 га на вул. Київській, 219. Зі слів керівниці земельного відділу Лесі Гудименко, «Укрпошта» вже продала цю ділянку, але Броварську міську раду про це навіть не повідомила.

Також депутати розглянули питання про надання дозволу «Укрзалізниці» на розроблення проєкту землеустрою постійного користування землями на 96,8165 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту в межах м. Бровари. Під час розгляду депутати звернули увагу на необхідності проведення ревізії земель залізниці.

Зазначені вище питання обранці підтримали. Однак багато інших – ні. Для «негативного» рішення було достатньо й одного голосу «утримався» замість «за». Зазначимо, що земельна комісія ухвалює рекомендацію. Остаточне рішення з кожного питання ухвалює Броварська міська рада під час сесії.

Читайте також

  1. 26 листопада – позачергова сесія Броварської міськради
  2. На будівництво корпусу молодшої ланки ЗОШ № 10 додали 80 млн грн за рахунок кредитування
  3. Бровари візьмуть 13,5 млн грн кредиту на освітлення вулиць
Поділіться.

Залиште відповідь