4 червня відбудеться перша післякарантинна чергова сесія Броварської міськради

Pinterest LinkedIn Tumblr +

4 червня о 10:00 у стінах Броварської міської ради відбудеться 75-та чергова сесія. Обранцям пропонують ухвалити низку комунальних, земельних медичних та інших питань, зокрема – внести зміни і доповнення до міських програм. Загалом депутати мають розглянути 26 пунктів і питання «Різне».  Про це йдеться в сьогоднішньому розпорядженні міського голови.

Порядок денний 75-ї чергової сесії Броварської міської ради

 1. Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м. Бровари.
 2. Про внесення змін до Міської програми оформлення права власності на нерухоме майно територіальної громади м. Бровари на 2019 2020 роки.
 3. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 26.09.2019 № 1562-61-07.
 4. Про внесення змін у додатки до рішення Броварської міської ради Київської області  від 13.02.2020 № 1789-70-07.
 5. Про розгляд заяви громадян Теремязєвої Л. Є., Сильченко В. В. та Єрмолаєвої М. А щодо приватизації житлових приміщень у гуртожитку по вул. Шевченка, 12а.
 6. Про розгляд заяви громадян Шеремет М. А. та Купріянчук Л. М. щодо приватизації житлових приміщень у гуртожитку по вул. Шевченка, 12-а.
 7. Про ухвалення  переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Бровари, що підлягають приватизації у 2020 році.
 8. Про внесення змін до «Програми будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально – культурного призначення міста Бровари Київської області на 2019 – 2023 роки».
 9. Про внесення змін у Додаток до Програми фінансової підтримки комунального підприємства Броварської міської ради «Оздоровчо-реабілітаційний центр» на 2020 рік.
 10. Про внесення змін у додаток міської Програми відпочинку та оздоровлення дітей  на 2020 рік.
 11. Про хід виконання Програми «Додаткові стимули для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню міста Бровари та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської  міської ради Київської області на 2019 рік.
 12. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 19 грудня 2019 року  № 1748-67-07.
 13. Про внесення змін до Програми діяльності та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік.
 14. Про внесення доповнень до Програми розвитку системи освіти м. Бровари на 2019-2023 роки.
 15. Про затвердження містобудівної документації «Внесення змін до Детального плану території VI житлового району. І етап. Схема планування території (зі змінами)».
 16. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, надання згоди на відновлення меж земельної ділянки та на поділ земельної ділянки.
 17. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, продовження терміну укладення договору оренди земельної ділянки.
 18. Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок громадянам у власність та оренду, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою.
 19. Про відмову у наданні дозволів громадянам на розроблення проектів землеустрою та у відведенні земельної ділянки.
 20. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшого продажу у власність.
 21. Про затвердження структури та загальної штатної чисельності виконавчих органів Броварської міської ради Київської області.
 22. Про затвердження Положення про Службу забезпечення діяльності Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету у новій редакції.
 23. Про затвердження Положення про управління економіки та інвестицій Броварської міської ради Київської області в новій редакції.
 24. Про встановлення місцевих податків і зборів на території м. Бровари на 2021 рік.
 25. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 19.12.2019 року № 1774-67-07  «Про міський бюджет м. Бровари на 2020 рік» та додатків 3, 6.
 26. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Бровари».
 27. Різне.

Фото – Микола Кожемяко, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також:

 1. ОПОРА: Міжфракційні переформатування та ротації депутатів у Броварській міськраді
 2. Депутати голосували за проєкт рішення, якого ніхто не бачив
 3. Голови депутатських фракцій про послаблення карантину в Черкасах та чи варто це робити в Броварах. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь