4 серпня депутати можуть отримати електронну систему голосування

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Чергова сесія міської ради, яка запланована на 4 серпня, може вже відбутися за електронною системою голосування. Таку можливість у бесіді з кореспондентом видання «Трибуна-Бровари» не виключив депутат Броварської міської ради Вадим Мутило.

За словами Вадима Анатолійовича, міський голова Ігор Сапожко дав доручення керуючому справами Костянтину Кузнєцову підготувати можливість для проведення позачергової сесії на кінець липня та провести закупівлю за бюджетні кошти системи електронного голосування.

«Мені підтвердили, що процес закупівлі за спонсорський кошти триває. Залишається провести позачергову сесію для того, щоб внести відповідні зміни до регламенту», — розповів депутат Вадим Мутило.

Нагадаємо, що закон про поіменне голосування в органах місцевого самоуправління вступив у силу ще у лютому. Міський голова знав про те, що закон готується за кілька місяців, але електронна система голосування не була вчасно втілена.

Депутати упродовж п’яти місяців приймали рішення голосуванням у вигляді підписів протоколів, що відбирало багато часу (на кожне питання забиралося до 15 хвилин), а сесії проводилися по 8-10 годин або розбивалися на два дні.

Кілька разів міський голова Ігор Сапожко обіцяв розглянути питання у розділі “Різне” і кожного разу завершував сесію, не розглядаючи питання по суті.

Одного разу міський голова заявив про те, що система електронного голосування не може бути втілена, оскільки на її придбання не закладені бюджетні кошти, кілька разів мер Броварів заявляв про те, що він несе персональну відповідальність за те, що депутати голосують у такий виснажливий спосіб, але жодного разу не пояснив у чому це “несіння персональної відповідальності” мало проявитися.

Поділіться.

Коментарі закриті.