4 зараження COVID-19 у жителів Броварщини діагностували в Києві

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Станом на сьогодні відомо, що принаймні 4 випадки зараження коронавірусною інфекцією серед жителів Броварів і Броварського району виявили в лабораторії столичної клініки «Добробут». Загалом у місті нараховують 4 випадки, іще 4 – в районі. Про це стало відомо із відповіді на запит від броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень.

Як ідеться у відповіді дослідників, станом на 8 квітня до Броварської багатопрофільної клінічної лікарні звернулось 16 хворих із підозрою на COVID-19. В 11 випадках результат досліджень виявився негативним, в одного – в процесі визначення, а в 4 – підтвердився.

Водночас, окрім комунальної лікарні, жителі міста і району зверталися до приватних клінік у столиці. Так, у медзакладі «Борис» тестування пройшли 5, у «Медікомі» – 2, а в «Добробуті» – 16. Лише в останній клініці на цей час виявили підтверджені випадки COVID-19 – у 4-х пацієнтів.

Як зазначають у відділі лабораторних досліджень, на сьогодні установа отримала 42 підозри зараження коронавірусом, з яких 25 – у Броварах і 14 – у Броварському районі. Лабораторно підтвердили – по 4 випадки в місті та районі.

Нагадаємо, міський голова Ігор Сапожко раніше повідомляв, що один із випадків зараження в Броварах виявився хибним. До того ж, іще одна пацієнтка вже одужала. Тому міські чиновники у своїй статистиці наразі вказують лише на двох хворих у Броварах.

Водночас статистика Київської обласної державної адміністрації збігається з даними броварського відділу лабораторних досліджень. Чиновники Київщини сьогодні вдень вказали на загалом 4 виявлених випадки в Броварах, 2 – в Зазим’ї і ще 2 – в Княжичах.

Читайте також:

  1. У Княжичах 2 випадки COVID-19, обидва ускладнені пневмонією
  2. Зафіксовані нові випадки COVID-19 у Броварах і Зазим’ї
  3. Один чи два? Ситуація з підтвердженими випадками коронавірусної хвороби у Броварах (Відео)
Поділіться.

Залиште відповідь