5 червня зупиняє діяльність сортувальне містечко в лікарні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
sportbank [CPS] UA

Наступної п’ятниці, 5 червня, о 9:00 припинить роботу сортувально-розподільче містечко на вході до Броварської багатопрофільної клінічної лікарні. Про таке рішення, ухвалене у зв’язку з послабленням карантину, цієї ночі повідомив Олександр Кулик, організатор містечка.

Як зазначив Олександр Кулик, містечко зупиняє свою діяльність через вихід України з першої хвилі атаки коронавірусу, пом’якшуючи карантинні заходи. Тож логіка роботи містечка зникає. 5 червня з 9:00 всі входи та виходи для пацієнтів і відвідувачів будуть вільні. Зникнуть і черги.

Про рішення Олександр Кулик повідомив, коментуючи заяву очільника Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентина Багнюка щодо роботи містечка.

У своєму дописі Олександр Кулик також указує на 893 порушення санітарно-протиепідемічних заходів у лікарні і називає злочинністю і співучастю нібито залишення без уваги їх Валентином Багнюком.

Нагадаємо, сортувально-розподільче містечко діє на вході до лікарні 2 місяці. Потоки відвідувачів розподіляють за різними категоріями (інфекційні пацієнти, інші пацієнти, співробітники ББКЛ тощо). Відвідувачам проводять дезінфекційні заходи.

Читайте також:

  1. У броварській лікарні діятимуть нові правила відвідування
  2. COVID-2019: як діє у броварській лікарні сортувально-розподільче містечко. ВІДЕО
  3. Олександра Кулика пропонують нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
Monobank [CPS, API] UA
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply