5 із 6 депутатів «Єдності» прозвітували за 2018 рік: ремонтні роботи на округах обранців

Pinterest LinkedIn Tumblr +

П’ятеро депутатів Броварської міської ради із фракції влади – «Єдності» – прозвітували за виконану роботу у 2018 році. Письмові доповіді обранців уже оприлюднено. Більшість, кожен із яких так чи інакше представляє бюджетні й комунальні установи міста, у звітах робить акцент на виконаних ремонтних роботах на своїх округах. До цього часу своє звітування не виконала депутатка від «Єдності» та очільниці міського відділення Пенсійного фонду України Лідії Сенько.

Броварська обраниця і начальниця міського управління освіти і науки Оксана Мельник, яку прокуратура підозрює в розтраті бюджетних коштів, у своєму звіті перераховує ремонти покрівель дахів, віконних рам, а також утеплення багатоквартирних будинків по вул. Олімпійська, які були виконано у 2018 році. На прибудинкових територіях, зі слів депутатки, відремонтували або встановили дитячі майданчики, лавки, огородження, контейнери для сміття, провели зрізання сухих дерев тощо.

Оксана Мельник із керівництвом Броварів

Директорка дитячого садка «Ялинка» Тетяна Тоцька, яку обрали до міськради від «Єдності», у своєму звіті розповідає, що у 2018 році навколо її навчального закладу поклали плитку. Під’їзну дорогу до садочка заасфальтовано, а саму будівлю «Ялинки» – утеплено. Окрім того, на окрузі обранки успішно утеплено й оновлено фасад будинку по вул. Лесі Українки, 12; проведено поточний ремонт міжбудинкових проїздів і тротуарів по вул. Лесі Українки, 2-А; заасфальтовано вул. Зазимський шлях, Юрія Шевельова та Петропавлівська.

Тетяна Тоцька під час гуманітарної комісії

Депутатка Людмила Темченко, яка очолює амбулаторію № 1 на Торгмаші, у звіті за минулорічну діяльність так само вказує на проведені ремонти та оновлення під’їздів і дверей до них, покрівель дахів, вікон, електрощитових багатоповерхівок по вул. Гельсинської групи, Броварської сотні та Володимира Великого. А також – на ремонт майданчиків, лавок і кронування дерев.

Фракція “Єдності” під час першого установчого засідання нового скликання Броварської міської ради. Зліва направо: Лідія Сенько, Людмила Темченко, Оксана Мельник, Тетяна Тоцька

Значно скромнішим виглядає звіт депутатки і директорки садочка «Теремки» Галини Сундук. Обраниця увійшла до складу Броварської міської ради лише півроку тому. У своїй доповіді членкиня фракції загальними формулюваннями зазначає, що у 2018 році сприяла вирішенню проблемних питань своїх виборців. Обраниця переконує, що вирішувала питання благоустрою прибудинкових територій, брала участь у міських толоках, а також сумлінно відвідувала сесії міської ради.

Валерій Лемпіцький, нинішній очільник фракції “Єдності” в Броварах

Очільник фракції «Єдності» Валерій Лемпіцький, який працює в міському управлінні освіти і науки, вказує у звіті на свою участь у вирішенні питань капітального ремонту тротуару по вул. Михайла Мельника, поточного ремонту по вул. Академіка Амосова та часткового освітлення вул. Молодіжної. Також спільно з комунальниками, як зазначає депутат, він врегулював ситуацію із передачею гуртожитка по вул. Оболонська, 45 до комунальної власності та розв’язав проблему підтоплення побутовими стоками вул. Євгена Коновальця.

Поділіться.

Залиште відповідь