Для забезпечення громадського порядку обласна влада передасть 50 комплектів новітніх переносних радіостанцій працівникам поліції Київщини. Про це йдеться на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації.
Як зазначено в повідомленні, переносні DMR-радіостанції закупили в межах реалізації обласної цільової програми профілактики та протидії злочинності в Київській області на 2017 – 2020 роки «Безпечна Київщина».
Сьогодні, 15 листопада, о 9:00 відбудеться підписання відповідного договору між управлінням з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами КОДА та Головним управлінням Національної поліції в Київській області, іддеться в повідомленні.
Читайте також:
